Prijava

pajko, sinko, mnogo si se gadno utripovao... ali to je skorz okej...

Roditelji ne treba da biju djecu.Ako je klinac idiot, druga djeca će to učiniti za njih...

Хахаха!

sve bi bilo mnogo jednostavnije kada bi roditelji voleli svoju decu. al ono, iskreno, ne samo načelno...

Чисто ме занима, онако, имаш ли ти децу?

imam petoro, šo?

daz mi pricamo ovde o matorcu koju se pre nekih metar dana prijavio za "sve za ljubav" u zelji da upozna sina posle 30 godina...

ae bre pa toliko smo ok...necemo pojedine slucajave

Kada čujem neke roditelje da kažu: "Ovaj moj je totalni kreten, ne znam šta ću s njim, lenština, odgovara, nevaspitan itd. itd." dođe im da im lupim hrkljuš po sred čela.

Онако лемаја, мислио сам да немаш децу, па оно... Пун ми је курац тих ликова који немају децу, а паметују о њима и одгајању исте. И све знају, како треба и кога ко воли и шта. Или највише паметују о белој куги они који ни јебали никад нису, а камоли имали децу

sta reci vreme je za spavanje......

Онако лемаја, мислио сам да немаш децу, па оно... Пун ми је курац тих ликова који немају децу, а паметују о њима и одгајању исте. И све знају, како треба и кога ко воли и шта. Или највише паметују о белој куги они који ни јебали никад нису, а камоли имали децу

Pa to je rasprava, Murinjo, nema veze jesmo li profesionalci, pričamo šta mislimo i kako planiramo.

Па и ја расправљам, ево :)
Или кад крену оне тетке од 40+ година да гњаве неко дете и говоре како воле дечицу највише на свету, а нису стигле своје да роде, побио би их све

pa mozda su neplodne murinjo, sto si takav.

murinjo komentar ti stvarno nije na mestu ....sta sad covek da misli o tebi...ajde malo edit

Пун ми је курац тих ликова који немају децу

a što sereš toliko? ajde sad svi sa ove teme neka dignu ruku ko ima decu? na celoj vukajliji ima koliko? cirka šestoro ljudi koji imaju decu. a cirka 5 iljada vukajlijaša jesu deca.... i sad si ti baš mene od svih ovde ljudi našao da pitaš da li JA imam decu, a zašto? jer sam spomenula tebi krajnje strani koncept?

brate... a kontam sad da ovo aludiraš da mu ja dođem tetka od 40+ koja nema decu a mnogo voli decu, što ne mogu da ti opišem koliko je retardirano i krajnje jednoumno. ako neko spomene ljubav prema nekome ili nečemu, to ne znači automatski da taj neko oseća tu ljubav. brate, mućni malo glavom....

edit: vala baš, i to što kaže vesnam...

izgleda da cu biti sedmi bar je srecan broj :)

Или кад крену оне тетке од 40+ година да гњаве неко дете и говоре како воле дечицу највише на свету, а нису стигле своје да роде, побио би их све

Nisam još 40+, al' samo što nisam, dakleM, biraj oružje!

Žena u klimaksu, ćerka u pubertetu, gledam ih tako kad popizdim i razmišljam, koju prvo da mlatim.

A ti u najboljim godinama? Jebeno...

Шта ти је, Лемаја? Нити знам колко година имаш, нити колко имаш деце, зато сам те и питао. Једино сам одавно по постовима провалио да си тета. Оно што сам написао у посту је велика истина, најближа искуства имам. А то што би ме убила да сам на 2 метра од тебе, говори да сам те погодио јер сам у праву...

A kad vidim roditelje sa malom decom na primer u prevozu, i to pretežno majke koje dozvoljavaju detetu da histeriše i vrišti u punom autobusu na +50 dođe mi da ih izbacim naglavačke kroz zatvoren prozor i da onda uzmem dotičnu majku za ruku i odvedem je kod psihologa da joj objasni kako da vaspitava svoje dete. jebote... postoje li uopšte stručni ljudi koji se bave vaspitanjem dece? tačnije vaspitavanjem roditelja? možda je to rešenje?

vin vin ili prodaja racunala

Шта ти је, Лемаја? Нити знам колко година имаш, нити колко имаш деце, зато сам те и питао. Једино сам одавно по постовима провалио да си тета. Оно што сам написао у посту је велика истина, најближа искуства имам. А то што би ме убила да сам на 2 метра од тебе, говори да сам те погодио јер сам у праву...