Prijava

Ajde da vas čujem, znači ne veza, nego brak. Kako bi reagovali vaši prijatelji, porodica, okolina, da li imate predrasude što se tiče toga ili je ljubav jedino što je bitno ?
Da li je čovek rasista ako ni u ludilu ne bi pristao na ovako nešto ?

Mi romi se samo međusobno i venčavamo.

Нека мала црнокоса Шпањолка.. Што да не ?

Људи, поставите ово у разноразним питањима. За свако питање отварате тему јеботе. НИСТЕ ЈОВИЧИЋ!
Лок!

pitanje ti je cudno... preciziraj malo

da li bi ozenili neku koja je tamnije puti (bez daljeg objasnjenja) - da naravno, i sve bi bilo ok sa porodicom.

da li bi ozenili neku koja se ponasa ko ciganka - ne, i bolo bi me kurac koje je boje koze.

Један мој рођо из Аустралије оженио Индијку, дакле циганку. Мала гром!

Kako bi reagovali vaši prijatelji, porodica, okolina, da li imate predrasude što se tiče toga ili je ljubav jedino što je bitno ?

Доњи фаца је реаговао сјајно. БОИНГГГ

Brate, romkinju. Pazi, ima ih jako lepih, ali zamisli kad ti nagrne njena familija, cirkus Kolorado, neće ti biti sve jedno.

Напиши БИСТЕ заједно

Romkinje imaju vatrenu dušu. Vole ko niko.

Ако јој родитељи раде у Вијена, имају пуно пара, буџене куће са гипсаним и позлаћеним лавовима на огради, ако добро изгледа, ако је добра особа и ако се добро јебе.

lepe su, al kad malo omatore, zaburaju se...

ali zamisli kad ti nagrne njena familija

Био један циго у богословији генерација испред мене. Из Бечмена лик.
Тог комичног дана бејах портир, а њему дошла посјета. Улеће прво гомила ситне дјеце, деру се нешто на цигањском. Затим омладина у армани шуљама са змајем на леђима, гел у коси и тако то. Њих тако пешес. Е сад иду маторци његови с пријатељима и ближом и даљом родбином. Комада десетак. И на крају улази ВОЛ'КИ лик грдосија и носи камеру на рамену. Камера метар са метар.
Иначе кад тако дођу посјете требамо узети личну и записати податке. И стојим тако шокиран и мислим се: ма гон'те се у курац.

Brate, romkinju. Pazi, ima ih jako lepih, ali zamisli kad ti nagrne njena familija, cirkus Kolorado,

mesas sinak boju koze i nacin ponasanja...
imas po svajcarskoj ovde dosta crnpurastih riba koje su usvojene i odrastale po svajcarskim porodicama. samim tim se ponasaju kao svajcarke.

samim tim, ako imas cigansku porodicu koja se ne ponasa ko "cigani", nema potrebe da ih gledas ko "cigane".

a sad, ako pricas dal bi zenio ciganku sa ciganskim ponasanjem ako ti smeta je isto kao da pitas jel bi hteo malo da budes munut u glavu :)

Ciganska *icka je 3 stepena toplija od obicne, naucno dokazano. Znaci bi.

sti našao nogu?

Ima pristojnih romkinja, ne kažem da nema...

Ima pristojnih romkinja, ne kažem da nema...

Ima pristojnih i mirišljavih. Doduše samo u formi sapuna.

sti našao nogu?

Sad ih imam 3 :)

Ima pristojnih romkinja, ne kažem da nema...

Veruj da nema.Imam drugaricu ima 25% ciganske krvi picka ko avion imaju para ko Dzajic fura samo orginale. parfemi ovo ono u kuci mermer orahovina i mesing al brate kad udjes u kucu ima neki smek koji nose sa sobom i kraj price. I riba je svesna toga sto je najgore

Rasistička tema :)