Prijava

A zanimljivije je biti u suprotnosti svoga vremena i glasno reći "ne!" :) Ja imam veliki problem što se na ovoj temi osećam nekako podvojeno, jedna strana vuče na nekog legalistu, a druga sve normalno. :)

a imam veliki problem što se na ovoj temi osećam nekako podvojeno, jedna strana vuče na nekog legalistu, a druga sve normalno.

Kažu da lekari neko vreme po diplomiranju zaista veruju da su njihovi pacijenti ljudska bića. Ne znam kako situacija stoji sa pravnicima :)

Isto, ako ne i gore. :) Svi su krivi dok se suprotno ne dokaže, tako sam čula, inače ja ne znam niti me to interesuje, u te državne strukture mi moral zabranjuje da zalazim. Odbijam, glasno NE! :)

Ja imam veliki problem što se na ovoj temi osećam nekako podvojeno, jedna strana vuče na nekog legalistu, a druga sve normalno. :)

+1

P.S. Sreto, prouči malo političku i ekonomsku situaciju u svetu danas, i razmisli šta će biti za 20 i više godina.

Само сам алудир'о на то да ти се мишљење, као и мени уосталом (што сам мислио да је опште познато на овом сајту), подудара са ДСС-овим ставовима.

A jebeš ga, otkud ja znam šta si ti mislio. Delovalo je da me prozivaš da sam Koštun :)