Prijava

Бог и ђаво су исти. Два пут ништа је ништа. Само што неки придају значај неким стварима којих нема те их обликују да буду различите и тиме пале масу. У данашње време је то познато као троловање. Раније је то била индоктринација. Нажалост, људи ће пре прихватити нешто за истину од искусхих тролова, јер је понижавајуће признати да те је неко прејебо, нарочито ако је форум на коме си поверово у тако нешто стар неколко иљада година. Замисли ти сад, нпр. да те зајебо Мојсије кад је отворио тему "Божије заповести", а ти не можеш сад да му одговориш и да га зајебеш, јер га више нема. Наравно да ћеш да прихватиш то што је реко.

Mislim da su budisti i šintoisti (isti kurac) ipak najnormalniji. Oni nemaju to ispiranje mozga.

mislim da u srbiji vise fanova ima djavo.uvek svi vise psuju boga.

En_Dotter sve rekao. Odlično poređenje.

Ако су Адам и Ева били први људи које је Бог створио, а имали су само синове (не и кћери), кога је онда један од синова карао да настави репродукцију када је Бог наредио да се воле и множе?

"Кево, јебига."

Mislim da su budisti i šintoisti (isti kurac) ipak najnormalniji. Oni nemaju to ispiranje mozga.

1. Будизам и шинто су две различите религије.
2. Немаш појма колико су тек они испирање мозга.

Ако су Адам и Ева били први људи које је Бог створио, а имали су само синове (не и кћери), кога је онда један од синова карао да настави репродукцију када је Бог наредио да се воле и множе?

"Кево, јебига."

Pa kolko ja znam, ršćani podržavaju tu teoriju. I posle su se trpali braća i sestre. Al ovo se nerado spominje, valjda im neprijatno.

Интересантно.......

Ja sam na veronauci ucio da je djavo zapravo Andjeo koji se pobunio i suprostavio se Bogu kada je on svima podario slobodnu volju kao sto je i nama.
A Bog postoji, sad koje je religije to je nebitno posto se svaka religija svodi na isto - tvorca.
Sigurno da nesto tako slozeno kao sto je zivot nije nastalo od praska random metodom od kamena i lave.

A ja sam na veronauci naučio da Veliki petak uvek pada u petak.

1. Будизам и шинто су две различите религије.
2. Немаш појма колико су тек они испирање мозга.

1. Da jesu dvije različite ali mogu da funkcionišu u zajedništvu sasvim lijepo, kacam bijo u Japanu uvidio sam da su to toliko isprepletene da se ne odvajaju, na to sam mislio a nisam se dobro izrazio.

2. Ono po meni nije ispiranje mozga, ne vjeruju u omnipotentno biće koje te nagrađuje i kažnjava ka da si pas. Njihovo je da budu jedinstveni i da njihovoj i tuđoj porodici bude dobro i da žive skladno sa prirodom na ovom svijetu, cilj je da izgradiš bolje na ovom svijetu, ne da se povučeš u pećinu i tihuješ dok ne crkneš.

Ja samo da vas potsetim da ste stali kod Budizma i Šinto religije, te da će otvarač teme da bude razočaran ako baš njegova trol tema o religiji, jedina među svima njima bude ispod 50 strana i ne bude jedina zaključana zbog vređanja i ne izmami makar nekoliko glupavih banovanja za kurčevo zdravlje.

Mislim, svih 3623662623 ovakvih tema su uspele kao trolovi, glupo je da sad ova jedna bude k'o šugava, pa umre sama od sebe.
Pomisliće neko da ste, Bože-me-sačuvaj, počeli da ne reagujete na budalaštine na forumu...

Pa ne možeš da troluješ na temi o budizmu. Em što ljudi malo toga znaju o njemu, em što je tu i onako sve iluzija, pa ispadneš glup šta god kažeš. Ponekad je ćutanje vrhovni zen.

Jbg, propade čovek...

Poručujem mu sa ovog mesta da sad otvori neku temu o nekakvom genocidu, onda o tome dal' je Srebrenica u Bosni ili je to samo zavera, čije je Kosovo i zašto, o pravdi za Uroša ili ko je bolji radikali ili demokrate i zašto..!

(dajem mu ideje da ne se ne bi ubedačio sada)

Možda je dostigao mudrost.

Nek otvori temu o bureku, nismo dugo spermovali o sirnici i bureku sa sirom.

budizam je mozda cak i najvise religija koja je po meri coveka.
"ne verujte mojim recima samo zato sto ih je buda izgovorio,vec ih dobro preispitajte.budite sami sebi svetlo".

anchy:)
Tesko je reci.