Prijava

Da mi je ovo naći negde.
Gde ima ovo čudo da se kupi? lolo
http://media.tumblr.com/tumblr_lvjk9umjEs1qf5yoy.jpg

mog muža muči stomak baš zbog kole.

I mene. Zato je ne pijem često.

Makaron, ona gornja je bez karbona :)

joj, vučice, ma šta mi napriča. e to je baš nezgodno. to što tvom mužiću, ljubi ga majka, ne prija koka kola, to ne znači da je ona automatski za svakog loša. ja znam gomile ljudi koji je piju umesto vode jebote, da mogu i supu bi od nje kuvali, pa im ništa ne fali. boli njih kurac što tvojoj osetljivoj dušici ne odgovara.

i da, ta logika SVA ostala gazirana pića na SVETU su ok, a koka kola nije, to je toliko nebulozno, da nemam reči.

ja znam gomile ljudi koji je piju umesto vode jebote, da mogu i supu bi od nje kuvali, pa im ništa ne fali.

Možda ne znaju da im fali.

Vesnam, muči (valja l' ova?).

Vučice, to zavisi od osobe do osobe.

Paninaro, nije zdrava. Fina jes za popit al nije zdrava.

ja Koktu nešto ne mogu smislit. Seru nešto da imaju originalan ukus bez ovoga i onoga, fora to su štetne stvari a to samo zbog toga što ne umiju da naprave ni približan ukus ka što je Koka koli.

da se razumemo, meni je zbog zdravlja zabranjeno da konzumiram ne samo gazirano, nego i obične sokove, ali, jednom u dva meseca popijem limenku kole, jebote toliko mi prija dami dođe da svršim. vrati me iz mrtvih, bukvalno...

Vučica21

Banovati kolu zauvek! Previše je jetri, želudaca i creva uništila.

Pa, nije to do same kole kao kole, već je do ljudi koji su je pili na hektolitre nedeljno. Ako nekoga od jedne čaše zaboli stomak, onda je to do osetljivosti stomaka te osobe.

Uostalom, Pepsi je bolji, a Golf kola ih obe satire, olololo.

Vesnam, bolje je da prestaneš da je piješ. Ja ovog mog moram da bijem k'o vola u kupusu.

ja znam gomile ljudi koji je piju umesto vode jebote, da mogu i supu bi od nje kuvali, pa im ništa ne fali.

Упознах лика који је то радио 7-8 година, и наравно добио цирозу. Мада то што кажеш, пре ће бити да је због газираности и претеривања. Мсм да пијеш две литре нектара богова свакодневно 7-8 година опет би те нешто снашло.

Ja više volim koktu nekako mi lepši ukus

Gde ima ovo čudo da se kupi?

U SAD-u, rade ih po fizionomiji stanovnika.

i da, ta logika SVA ostala gazirana pića na SVETU su ok, a koka kola nije

Fejl. Čija je to logika jebote? :D Mislim, znam kako dosta ljudi sere da je Koca najgora, ali ono...

ja znam gomile ljudi koji je piju umesto vode jebote, da mogu i supu bi od nje kuvali, pa im ništa ne fali.

Pa ne fali im zato što ništa ne osećaju jer su se skroz, da se tako anglikanski odrazim, svičovali na to sranje. Jebote, ja kad je ne popijem fazon preko nedelju dana, čim popijem malo, odma' mi nije dobro koliko je gazirana. Štetno je bre to sranje mnogo, ali na kraju krajeva, ako neko to baaaš toliko voli, š'a ga boli kurac. Za koga će da čuva te organe, za Šiptare?

tako je enemi. preterivanje vodi u bolest.. people kill people...

ja isto volem pepsi twist. i mirinda mi bolja od fante. a koktu ne mogu, ima neki brašnjavi miris, i mnogo mi nešto kisela...

A ne kontam kako neko može da pije kolu umesto vode.Meni nikakvo uživanje ne bi bilo da popijem 2 litre nadan a komoli više.Jedino volim uz jelo da popijem nešto gazirano

paninaro

koka kola se pravi od biljnih ekstrakata, znači da je prirodna i samim tim zdrava. već sam vam to objašnjavao.

Jeste, jeste, baš je "zdrava". Nije štetna ako se ne preteruje, ali je sama po sebi, kao gazirano piće itekeko daleko od zdrave.

I koka (ona praškasta) je na biljnoj bazi, pa nije zdrava.

Ja u školi popijem bar dve flaše Koka Kole od 0,5 i kada dođem kući sunem bar još dvolitru, a vikendom kada ne izlazim iz kuće zbog fudbala, mogu da se kladim da popijem bar 4 litra dnevno, i nije mi ništa! Ali baš ništa.

Šta se primaš ciklični, vi'š da troluje dećko.

i nije mi ništa! Ali baš ništa.

Lepo je to. Samo ti nastavi tim tempom i biće ti jako lepo.