Prijava

ja popijem pola od matiase, samo iz staklene ambalaze, i letim

Vesnam, muči (valja l' ova?).

To je to, Mesja. Odlična ti je ta.

Vesnam, bolje je da prestaneš da je piješ. Ja ovog mog moram da bijem k'o vola u kupusu.

Ne sjećam se kad sam je poslednji put popila. Ne izbjegavam je, samo je odjednom nema u okruženju.

Baš to Enemy. Zajebi izgovore da je ukusna, slaže se uz jela, piješ jer voda nije dobra ni za stomak kad činjenice govore da loše deluje na organizam.

koka kola mi jedino dobra u koktelu.

je li zdravija koka kola ili vinjak?

Najviše mi prija uz tjesteninu, jer me brzo zasiti koka kola.

kad činjenice govore da loše deluje na organizam.

Koje činjenice? Ovo mi zvuči kao ono ''NAUČNO JE DOKAZANO BLA BLA''
normalno da može loše da deluje ako se prežderavaš svaki dan po ceo dan, al neće ništa da ti bude ni ako piješ litar dnevno

da neće možda mineralna voda razloži pljeku od 300 grama? koca ftw

najljepše se podriguje od koka kole. iz dubine duše.

Vučice nije zdravi ni brašni ni so pa opet jedeš hleb
:ide da drka na doktora filguda:

a podrigivati je zdravo, rjesavas se kiseline, znaci koka kola je zdrava.

Čija je to logika jebote?

pa vučicina jebote, čija bi bila :/

ma ljudi moji, sledeći put kad budete kupovali hleb, ali HLEB, pričitajte sastav. toliko jebenih emulgatora, aditiva, brate ima svega više nego brašna. mi bre nismo ni svesni šta jedemo. a ako mislite da se zdravo hranite ako kupujete na pijaci, zonfa domaće, grdno se varate. nemate pojma koja je bre to stoka - srpski seljak. čime sve prskaju, šta sve stavljaju, na kakvim zemljištima uzgajaju, ljudi moji, pa vi biste se pitali "kako sam ja jebote uopšte živ!?"

mojoj šveci je lik koji je profesor na poljoprivrednom rekao da se ne sekira mnogo zbog tih otrova u hrani, jer ljudski organisam je jedna tako sjajna mašina da ima kapacitet da iz organizma izbaci sve što ne valja (naravno, opet pričam o ljudima koji ne preteruju)

međ mojim prijateljima je poznat slučaj moje keve, kada je pre petnaestak godina operisala bubrege. jedno nedelju dana posle operacije, fino se oporavila, ali nikako apetit da joj se otvori. ne može ništa da jede, mučnina je uhvati od svega, ne bude joj dobro, sasušila se ko saraga. i kaže ona, jedno veče, negde u sred noć, vidi ona sestru kako nosi flajku koka kole. ladne. i zamoli ona sestru (bila je dobra sa njima, jer smo ih, narafski, častili) da joj da samo pola čaše. kaže kad je to popila, kao da joj neko ubrizgao adrenalin, živnula bre, đipila, okrepila se kao da je sa najčistijeg izvora pila. i posle pola sata joj se otvori apetit, i konačno poče lepo da jede... eto...

Blake Griffin

Šta se primaš ciklični, vi'š da troluje dećko.

Ne deluje mi kao da troluje.

Vučice, ništa nije dobro, ako čovek preteruje u konzumaciji istog. Čaša do dve dnevno te neće ubiti. A, ako nekome smeta (problemi sa želudcem), onda taj neko treba da prestane da je konzumira, a ne da je pije na silu.

ууу, што од јогурта може да се подригне!

јебала вас кока кола, нисте ви пробали сокић "гале тровач". газирани црни сок од два литра са ценом од 30 динара (ономад кад је кокакола била 80, сад не знам да л' постоји још увек).

i koka kola je dobra za grlo, rekao mi doktor.

Ništa nije dobro kad se preteruje pa ni kola.To što se ljudi navuku i tripuju da ne mogu bez kole to je već druga stvar.Ni kafa nije dobra kad se pije 10 šolja dnevno što ne znači da treba da prestaneš da piješ kafu

Рекламирају кокаколу зиро као пиће које је истог укуса као обична кобла. А нема везе једно с другим, што дијабетичари ионако не могу да сконтају јер стално пију зиро и мисле да је и обична тог укуса. КОКАКОЛА ШУКЊАВА ШЕЋЕРАШИМА

http://media.tumblr.com/tumblr_lvjk9umjEs1qf5yoy.jpg
Какав некрштен фотошоп, снимите да је иста флаша у питању, исти трагови зноја и одсјај на њима.

нисте ви пробали сокић "гале тровач".

Nisi ti probao neku crnu fantu.Sa grožđem ako se dobro sećam.Ništa ružnije u životu nisam popio

Baš to Enemy. Zajebi izgovore da je ukusna, slaže se uz jela, piješ jer voda nije dobra ni za stomak kad činjenice govore da loše deluje na organizam.

На организам лоше делују масно, слатко, слано, кисело, љуто, лоше делују алкохол, сви сокови који нису цеђени, лоше делује лимун у великим количинама, кафа у великим количинама, тестенине у великим количинама и брашно уопште, сухомеснато, превише меса, премало меса, прскано поврће, прскано воће, загађена вода, загађеност ваздуха, загорело, маса једињења која се ослобађају при сагоревању, зрачење сваког типа па и оно од компјутера, електрична енергија, а исто тако и храна која није термички обрађена, цигарете. Не зајебавај ме.
Нико неће црћи од пола литра кока коле недељно, па чак ни дневно.
Ако пијеш/једеш цистерну било чега дневно, наравно да ћеш да рикнеш од нечега.