Prijava

Belo meso u paradajz sosu marinirano sa grilovanom jabukom i proprženim keljom. Uzeo 250 gr filea, trecinu jabuke i 5-6 listova kelja, ispala porcija komotno za dvoje.
http://i.imgur.com/aLxDgI0.jpg

Телетина ролована са сланином - екстра ствар
Поред дође још и тај кељ карфиол и тако те глупости у тортиљи ал то је мање битно

Hladan krompir se plasi igle, jede 125gr mesa bez leba za obrok i skuplja nokte. Jesi ti decko pedercina da se tako izrazim?

pojeo sam svih 250 nemoj me jebati sad lololo

комотно за двоје хахах

a i na izlet je isao krompir na neko najgore mesto na jezero 8 dana i placao za to onda hoce da vidi one masine u kolubari

Uzeo sam u idei tamo imaju ona gotova jela neko sranje koje zovu engleski gulas(lol) aj kao da ne idem po pljeku nisam toliko gladan ovo je kuvano.
Ja ne znam kad sam zadnju put dosao u kontak sa necim nejestivim,razna sranja sam jeo I jedem kao studentska sirotinja,karneksova gotova jela,sranja iz konzervi,mesne nareske,indo me nudle,ali ovo ja ne znam. Neka nedefinisana masa masti,necega sto lici na meso,neke koze necega

Najjace sto sve kultursika izgleda onako red mrtvi,cekao 5 minuta minimum

sad kad si to napisao, jede mi se gulaš iz konzerve

800 grama gulasa minimum

александаркг
К О М О Т Н О

zrenjaninski izraz, često se upotrebljava brt

Uf koliko ne volim Zrenjanin i ceo Banat generalno.
Lazarevo, Elemir, Taras... = gowna

Haha pa nije sporan izraz jebotebog nego da je 250 grama piletine i malo povrća K O M O T N O obrok za dvoje

Hladan krompir jede onu djacku pljeskavicu sto ima u blizini skola od 80gr taman sa lepinjom i prilozima eto ga na 125 xd

E a zasto po vojvodini izuzev ns nema fasfudova nigde jel zna neko?

Znam ja. U Zrenjaninu je bio Mekdonalds koji je jedini u svetu zatvoren zbog toga sto nije pravio profit. Sve ti jasno jbg. Nemastina teska. Moje selo ima 6k stanovnika pa je zivlje od Zrenjanina.

Msm ima fast fudova po Vojvodini, ali nema tih poznatih ''lanaca''.

Jel istina da Minutu drzi Andrej Vucic ps?

Neki dan sam prolazio kroz Zrenjanin, ni na jednoj jebenoj klupi nisam video niko da sedi.

A brate nije i da ih ima, odem u tipa suboticu ili sombor i naravno da sam gladan moram se vrtim po gradu ko lud kurac da pojedem nesto a da nije testo u pekari. Znaci ono rostilj, pecenjara ili makar sendvic jebeni... U beogradu koju god tacku na karti da ubodes imas u radijusu od 200m fast fud, kladzu i apoteku