Prijava

Ne znam pap jbg

U Zrenjaninu je bio Mekdonalds koji je jedini u svetu zatvoren zbog toga sto nije pravio profit.

I u Banja Luci valjda

Bio sam i u Subotici pre par dana i sad kad malo bolje razmislim, ne secam se ni jedan fast fud da sam video u centru. Ima kafica koliko hoces, sladoledi i to. Al nema fast fudova.

I u Banja Luci valjda

A nzm onda, mozda je i urbani mit.

Ima u kragujevcu jedna apoteka koja radi 00-24 i prodaju neke mađarske durex kondome koji nisu ni za kurac majku im jebem sa sve orbanom i vojvođanima zajedno gadi mi se sve to gore k'o im bre jebe mater što nemaju fastfoodove neka pocrkaju govna

Јесте у Бања Луци затворен Мек, једини који је постојао у РС
10% патриотизам
90% црна сиротиња

A bio je valjda mcdonalds u subotici ranije ili sam ja nešto prezupčio

A za ove kioske i to, pa stvarno ih i nema nešto

александаркг
Ima u kragujevcu jedna apoteka koja radi 00-24 i prodaju neke mađarske durex kondome koji nisu ni za kurac majku im jebem sa sve orbanom i vojvođanima zajedno gadi mi se sve to gore k'o im bre jebe mater što nemaju fastfoodove neka pocrkaju govna

Eto ti sad...

A dobro izvini brt samo sam bio jako kivan zbog toga, pa se setio sad kad pominjemo vojvođane, bežite od mađarskih durex kondoma ništa loše nisam mislio izvini neću više nikad

Bio sam skoro i u Kulpinu, Backom Petrovcu itd.

Svako selo gde su Srbi manjinsko stanovnistvo cveta jebeno. Nije trol.

ZASTO NE VOLITE FAST FUDOVE VOJVODJANI JELI BRE

A ti coa magare jedno mogao bi konacno da uradis nesto pametno u zivotu pa da zajebes te kondome prodje ti mladost drtino matora stariji si od ovih ljudi ovde minimum 5 godina. I ti i bohor

Ja sam skoro išao kolima iz Beograda u Pančevo da kupim neke kurce i iz nekog razloga sam pokupio stopera na Pančevcu, lik je iz Zrenjanina i odgovaralo mu je da ga bacim u Pančevo(??). Dao je kaparu od 50 evra nekom liku za prikolicu i taj lik se nije javljao na telefon dva dana, pa se ovaj uplašio da ga nije zajebao i rešio da mu dođe na gajbu. Onda je krenuo od rane zore na put u Beograd autostopom pošto tako neće platiti autobusku kartu i stigao je u Beograd kasno popodne kad mu je čovek javio da je u inostranstvu i da stiže za par dana. I onda ovaj lagano nazad autostopom, ja sam naleteo na njega u pola deset uveče, pitaj kurac kad je stigao na kraju. Jel stvarno tolika sirotinja u Zrenjaninu ili su jednostavno prsli s mozgom kad imaju 50 evra za kaparu i prikolicu od, ne znam, 400 evra i dvajes sati za putovanje, a nemaju za povratnu autobusku kartu od osamsto dinara

PuppetMaster

Bio sam skoro i u Kulpinu, Backom Petrovcu itd.

Svako selo gde su Srbi manjinsko stanovnistvo cveta jebeno. Nije trol.

Eee, al u ovom potezu koji cveta imaš gomilu izbeglica s Kosova i RS ;-)

A jeli pap sta ti radis osim sto obilazis vojvodinu uzduz u popreko, jel tvoj i arminov novi biznis da budete trgujuci putnici?

Mada i nisam toliko mator još sa dvajespešes godina al' kad pogledam da si ti u mojim godinama imao buljuk dece...

Ma slepci bre radj, skrta govna, oni sto studiraju tipa u ns iz celog onog poteza tamo karlovci, beska, cortanovci do pazove svi stopiraju svaki dan ja ih nonstop kupim kad moram bg-ns preko pazova/indjije ili ako idem iz mitrovice

Pa jel ti nisi 89