Prijava

Pohovane rendane tikvice su preok

Danas dupli hot dog u šugavom fastfudu na autobusnoj. Fensi.

Пљескавицу у кајмаку.

Ništa vala, nema se.

Upravo pravom piletinu s tofuom, pirinač kao prilog.

prosuhkavijar jer je bio otvoren juce pa reko da ne rizikujem proliv imam novu teglicu kavijara sa rendanim belim tartufom mora da probate to stvarno je lepo ,probiotski jogurt mazem po glaviću jer mi neka odvratnuša prenela kandidu ,to ono bakterije i gljivice se kidaju za presto svakog časa i u vazduhu i na površinama

pomozite da se odlucim sta danas na meniju da mi bude
dal da to bude punjeni lakat od labuda ili pak hokejaški ili pak da to bude dinstano rame od švargle ne znam

hokejaški pak trebaš namočiti dan ranije, inače bude žilav

Ako umes da karamelizujes kruske dobro onda bih isao sa svarglom, naravno dinstano onako lepo i zalijes sokom od šargarepe uz obrok

da slažem se da ga treba namočiti minimum dan ranije ali pak je poželjno držati u frižideru i servirati ga hladan da bi on jelte imao ukus kao na domaćem terenu

Da, on je letnja hrana, služi se uz gazpacho i hladno prešani sok od nara

Da nije malo vruće za to? Ili si na slavi negde.

Napravio nabrzinu polpete od tune iz konzerve i ovsenih pahuljica. Lepota.

Kad smo vec ana.rs, ako hoces da apgrejdujes tunu iz konzerve najbolje da napravis sos za pastu, ubacis u dublji tiganj paradajz sos pasatu, tunu, gomilu belog luka, ulje, origano i bosiljak ako imas, ako ne nije ni bitno, pomesas sa kuvanom pastom sve i jebe kevu kako je za nesto sto se sprema 10min dok se skuva pasta.

Beli luk je tajna ovog. Puno.

Mozes mi zahvaliti kasnije

nisam ti stavio mere... cca pola flase / ili tegla pasate, konzerva tune, 2 cena luka, 3 ako sitan ili nije dovoljno jakog ukusa, pokrije 400-500gr paste, za 2 osobe otprilike.