Prijava

znam šta će da bude i pre nego što otvorim temu i opet se osmehnem kad vidim

Sta je Kameni, dosta se jelo za dz po bascarsiji, sad fino 8 markica za desetku ha ja

Znači tipa 400 dindži?
Ovde u Delta Planet, Valter sarajevski ćevap, deset upola slukom 600 kinte.

Ma ja, 470 dinara a prije su bili bas dzabali ovako kad turisti dodju iznenade se kako je jeftino ali od korone su i cevapi poskupili

Posni sir. Jbg, ugojilo se malo, opet.

Teriyaki piletina i kuskus.

Eh da mi je jedan kamenofil kod kuce, ženio se ne bih

Posni sir.

kad se resis da napravis veceru sa sex lutkom na naduvavanje, obavezno posluziti ovo uz meso od soje u umaku majoneza bez jaja, upareno sa vrhunskim pivom bez alkohola.

na kraju naravno moras popiti dekaf espreso.

Ljuto sam trigerovan.

Posni sir me zasiti, a ima malo kalorija. Izbivanje iz teretane plus mini balkanska turneja su rezultirali pokojim kilom viška. Tako da, jbg. Biće posnog sira češće na meniju.

Probao famozne TikTok makarone. Vrlo ok, ništa posebno, ali eto, brzo se pravi.

To ono kad nabacaš sve ko splačine pa zapečeš?

upravo jedem poke bowl sa pirincem, edamame, zivom tunom, nesto sto mislim da je mango ili tako nesto, nekom zelenom mariniranom travom nemam pojma sta je i nekim japanskim slatkastim sosom od jebem li ga cega. i svidja mi se, dobro skroz.

aj da vidimo jel mozes da budes veci peder kamenofile, sa svojim posnim sirevima i makaronama?

Probao famozne TikTok makarone.

Šta se stavlja sve? Ili je izbor šta ti dune kao i za picu recimo? :)

Gej kruna tvoja je, Celte. Barem zasad.

@Avvi feta, čeri paradajz, beli luk, bosiljak, so, biber, maslinovo ulje, testenina po izboru.

Pa prilično pitome ove mankarone, znači tipa brije pazuh i ponekad nosi lila košulju, ali Džejson Stetam spram ovog Celtovog rižota :)

čips sa ukusom klompe

Nikad neću da zaboravim, vraćam se iz škole, keva sprema škembiće. Ceo stan je kao neka užegla sauna.

Kako ljudi jedu ono bre, oseća se na crkotinu.