Prijava

Došo u srbiju odma dobio prolivčinu prvi dan. Treba mi neka druga srbija evidentno

možda je srbija zapravo prijatelji koje smo na putu stekli.

Pile pečeno s kroNpirom, bijeeela salata.

Imam mleka viška ostalo, pa ću da pravim paneer. Takođe sam shvatio da indijske recepte čitam s indijskim akcentom i da sam vrv rasist

Cudan nacin da se sazna da si rasista ali podrzavam

Rižoto sa plodovima mora i zaprženi suljpa

Avokado tost s poširanim jajoom i tunom

Deces to jovo to prepuno pb i hg :)

Nema puno žive kod ovih malih skuša... Za olovo ne znam, to baš nisam čuo.
Živa je problem kod velikijeh riba. Što veća riba, to veći problem, zbog bioakumulacije.
A zaboravio si pomenuti Omega 3. :)

A zaboravio si pomenuti Omega 3

I mikroplastiku. Trenutno u crijevima imas 1/3 diners kartice

Ti ako nastaviš gledati teorije zavjere uskoro nećeš moći ništa jesti... :D

Ne kažem da nema tih štetnih sastojaka, ali ne jedem to svaki dan, i sve je stvar balansa i količine.

Meni konkretno te skuše pašu nekad za doručak.

gledati teorije zavjere

teorije istine, to je zapravo tacan naziv. Spekulise se da li je istina te stim u vezi je ovaj termin
Ovo -zavere je uspostavljeno radi etiketiranja ljudi koji kriticki posmatraju odredjene dogadjaje.

Ali, pojam zavere je sam po sebi čist kao suza. Odnosno, bio je čist, dok nije udružen sa pojmom teorije u jednu krajnje nečistu sintagmu. Ona služi za diskvalifikaciju sumnji u zvaničnu verziju pojava, događaja ili procesa (ima istoričara koji ukazuju da je tome kumovala CIA 1967. kada je preporučila primenu tog izraza na sve teze u kojima se sumnja u zvaničnu verziju atentata na predsednika Džona Kenedija).