Шта данас ручавате?

  1. a sam se čitav život mučio sa tim, sa 130kg skinny fat sam došao na nabildovanog lika od 85kg, i onda mi dođu masni vukajlijaši da palamude

    https://youtu.be/KQr8az76tRs?feature=shared&t=133

  2. Cara koristi neke druge mjerne jedinice, nije čuo za gramažu proizvoda misli čovjek ako pojede kilo šampinjona i kilo nutele, isto će mu doći kao ona fora na fizici “kilo čelika kilo perja isto je to bajooo”

  3. cuj sad ovog zaljubljenog, pa ti si prico kako su tri jaja SAMO 150g jebem te

  4. Pa da, zato sto smo govorili o količini hrane koju sam unio, ti si ta jaja brojao količinski ne kalorijski

  5. Mogu ti izračunati i kalorijski koliko sam unio ali nije strašno svakako mi treba oko 3000kcal dnevno

  6. pricas gluposti ponovo

    treba 3k posebno sto radis kancelarijski posao i provedes u blejani sat dva, sig. Otidji na seljanu tu negde u komsiluku zakmeco bi posle lapo sata. Dati dam gliste da prevrnes raspo bi za za 15min papane.

    jos bi mi izeo pola kujne

  7. Ja večeras jedem pileći rižoto sa brokulama.

  8. Hahaha solidno naruživanje caro ali uzeo bi te i na lopati + moze jos jedna disciplina - natrpamo civare stajskim đubrivom i vučemo ih uzbrdo, jebo gliste to laganini s onom penzionerskom krampicom baštovanskom okopavaš pff nisam ja gym rat, imam i fizikanerskog iskustva

  9. obj likovi koji jedu 4 jaja i 3 virsle ne drze se ukuci.
    Takvi brzo predju na svetoforsku lidl ishranu, neodrzivo bukv.

    ne sto jede nego sto lenjo

  10. skoro sam cuo za jedno pravilo, kaze "manje je vise"

    al ajd objasni ti to avg krkanu balkanoidu koi naviko "da se nema"

  11. svetoforsku

    Nisam ni znao šta je ovo, a vidim često spominjete. Znači braća Rusi preuzeli. :D

    U pravu bila Zana kad su pjevali:

    https://www.youtube.com/watch?v=BWO4Lmx4hB8

  12. Najjeftinija roba najlošijeg kvaliteta

  13. Jovo to je ono sto je kod vas bilo ovako dva tri mjeseca i propalo ali avg kikinđanin izgleda voli ruse više pa je kod njih opstalo

  14. cu ovog boxora, valda jeftina roba adekvatnog kvaliteta

    ovo vise noob test, bukv magacin prodavnica isti lvl ko neki megamarketi samo ambient i ambalaza krs. Zato i jeste povoljnije 20-30% al objasni to konzumentima koji vole slusaju muziku u spermarketu i nasmesi im se ona brkata na salamama

    jos nema nista rusko unutra domaca roba sve haha

  15. cekam samo plidua da se otvori prvi lidl na bascarsiji da dostojno stane u red da vidi tu spacex novotariju

  16. Ma vec mi je dobro poznat lidl, ja sam svjetski covjek caro ali nije zgoreg neka ga, neka konkurencije i da se zaposljavaju ljudi

  17. evo vidim da nemas pojma, nit ce ti pasti cene nit ce neko popusiti zbog toga samo ce uplivati na trziste i supstituisati domacu prozvodnju dodatno i nista vise a vamo seres po nekom svetoforu koji bukv dodje ko spas za sirotilju jer ne guli kojekakvim marzama i govnima

    jbt zivis u vremenu gde ista fabrika porizvodi pet tipova proizvoda za istog prodavca u razlicitoj ambalazi sa razlicitim cenama i istim kvalitetom.
    Uzmi primer nutele i onih sampona rankirani po I II III klasama u zavinosti u koji zemlju evrope se salje a vamo pisas po nekom svetoforu za koji bar znas sta jeste

  18. Ma caro taj tvoj svetofor da valja imao bi širom evrope, sad ispade to neko humanitarno društvo “svetofor” pa oni kao stimulišu privredu i domaću proizvodnju, druže oni drže ono što dobavljači žele da plasiraju tamo prije svega, neće neko plasirati full asortiman koji radi tamo gdje nema prometa, imamo i mi tih kokuznih varijanti kod nas, šatro domaći proizvodi niske cijene a kad odeš tamo i vidiš kako skladište proizvode, kako prate rokove i još sve kad uzmeš i nisu nešto povoljniji

    Neka lidl ništa meni ne smeta, mogu otići po nekad i tamo ali držim se Binga i dalje jbg najjači je

  19. B I N G O
    I
    N
    G
    O

    pa trziste ti to diktira, isti proizvodjaci plasiraju na razlita mesta po razilicitim cenama. Imas fazon isti klima uredjaj da kupis za 400 ili 600e pa ako si debil uzeces ovaj od 600e jer vise verujes prodavnici lol

    naravno da stimulisu domacu proizvodnju jer stvaraju kompeticiju medj potencijalno manjim prozvodjacima koji tek ulaze na trziste.

    Svetofor is a chain of discount supermarkets headquartered in Krasnoyarsk, Russia. The chain, owned by Torgservis, operates stores in Russia, Kazakhstan, Serbia, Belarus and China

    ovaj svecofor ti zauzima vece trziste nego sto je neko jevropsko, a ipak imas iste sirotiljske koncepte po jevropama i onda se ti tu nesto narugujes lol

  20. Ne izrugujem se, nisam nikad ni bio tamo, evo potrvrdio je bohor nek kazu i ostali. Na redditu srbija sam kucao baš da vidim šta je to i pročitao ovo;

    Noname socijalni brendovi, velika pakovanja, mali izbor i kojekakve gluposti za dž i to je to. Ko loš buvljak na paletama ali sa kasom. I da, skoro bilo neke bokserice 5kom za 300 din i dobar klasičan kroj. Boja crna a materijal i kvalitet isti ko extreme intimo. Jebem li ga svaka roba nadje svoga kupca.

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.