Шта данас ручавате?

  1. ma užas brate zato ti kažem udariš po čipsevima smokijima sokovima ULJU i eto ti 130kg a nisi para potrošio

  2. ne treba ti ni vremena ni apetita ni ničega specijalno zato što su te kalorije fino upakovane u male kuglice smeća koje ti onako prepune šećera luče dopamin i teraju te da ih jedeš još

    jedna nela košta euro i nešto a ima 2000 i nešto kalorija ukupno a gledao sam ljude da je čitavu pojedu ko iz pičke, ja trenutno unosim 2700 kalorija dnevno jbt neko to uz kaficu

  3. da real ova spika koliko ti para treba da budes debeo - odgovor: najdeblja je sirotilja

    mada ni za zdravu hranu ne treba ne znam sta, vise je stvar odnosa sta ces kupujes i kako kombinujes. Vrlo lako mozes u neznanju da imas trip da se hranis kvalitetno i placas to debelo a jedes govna i tovis se. Imas toga koliko hoces pola amerike bukv

  4. Hezno, ja jednu milka cokoladu od 80gr jedem cijeli dan, znam ljude koji 300 grama pojedu uz skrolanje tiktoka. Meni je to fascinantno jer moj zeludac prije svega a onda cijeli probavni sistem ne bi mogao izdržati. Ja pretjeram sa orastastim plodovima pa me sracka uhvati, 300gr milke bi me zatvorilo ne bih mogao srati tri dana

  5. hahahaha pa to ti kažem a ja npr. mogu da pojedem sigurno kilo bilo čega čak i sad, jedino možda slatkiše mogu do pola kila jer ih ne volim toliko koliko druga sranja. ali neću. a u pravu je i cara ovo što kaže gore, treba naći fore. kilo belog pilećeg 7e a čitavo cekinovo pile 3e, pa što da ne uzmem pile čitavo msm šta

  6. hahahah slusaj ovo milka 80g ne sme je pojede u komadu jer ce se usere

    pa jesi ti normalan, ko jos sere od cokolade i orasastih plodova jos pri tome samo ona celi lesnik milka ostala od 100g ove druge smanjili

  7. Ja serem od orasastih plodova, od badema se userem prilicno brzo (zdrava stolica) a od cokolade se ne userem jer nema vlakana moze te samo zatvorit. Znam kad sam bio manji ako jedem slatke obroke ili slatke uzine poremeti mi probavu, zato kazem da nisam ljubitelj slatkog iako ne pratim ako mi se jede pojest cu

  8. Cara: sta jedes te hemudze slatkise pizde materine
    Plidu: bukv ne jedem, 80gr milke jedem cijeli dan
    Cara: haha kakva si ti pickica ne smes pojes cococoladu jer ces se useress hhehe ko jos sere od cokolade hehehe

    Ne kapiram te sta oces ti

  9. Ja serem od orasastih plodova

    koliko nemas pojma jbt, ne useres se od orasastih nego od sjebanog metabolizma i sto se trpas sranjima pre toga pa te ovo proradi

    a od fuka se ne useres jel

  10. Cara: sta jedes te hemudze slatkise pizde materine
    Plidu: bukv ne jedem, 80gr milke jedem cijeli dan
    Cara: haha kakva si ti pickica ne smes pojes cococoladu jer ces se useress hhehe ko jos sere od cokolade hehehe

    ovde isto, nisi se usro od cokolade nego od masti u cokoladi i tovara pre toga

    sad cokolada kriva a nikad se nisi usro od npr snicli o cemu pricas

  11. serem od orasasti plodova jer

    Orašasti plodovi sadrže topiva i netopiva vlakna. Svaka od ovih vrsta vlakana neophodna je za normalno funkcioniranje crijeva, a samim time i za redovito pražnjenje.

    Ne seri više kad pojma nemaš o tome, živi na tim salaticama i 1000 kalorija dnevno ko logoraš, pusti nas na miru

  12. Sta ti znas sta su vlakna i kako funkcioniše pražnjenje crijeva, ti si onaj tip lika sto vjeruje kako u debelom crijevu ima tona govana jebem ti debila i kad se raspravljam s njim

  13. Jebote zivot, lik se hrani ko vrabac i prica nama kako trebamo da jedemo neke salatice pizde materine ko da smo zecevi pa ajde ti pitaj te tvoje seljane kako rade na njivi jel na paradajzu i krastavcima ili na mesu jajima mlijeku.

  14. pa cekaj kakva si ti budaleskara covece, umesto da cepas te orasaste da praznis creva ti jedes kojekakva govna da se ne bi usro dal si ti normalan i tako uspostavis normalu potencijalno

    orasati plodovi: pliduu uzmi me izbaci to smece napolje sto si jeo przeno i masno
    pliduu: aj pali necu da se userem ima varim ovo djubre tri dana nek truli unutra

  15. pitaj te tvoje seljane kako rade na njivi jel na paradajzu i krastavcima ili na mesu jajima mlijeku.

    na mleku sig ne, to vec svaki mejmun zna da ne treba da se koristi u ishrani

    sto se mesa tice to je sve ok u ovim varijantama sa salatama i hidratima dok sljakas, kad ne sljakas nanjivi nista ti to ne treba, posebno mleko

    za mleko vazi ako oces da nahranis kancer samo pij mleko

  16. provede satku dnevno u teretani:

    TREBA MI KILO MLEKA, 6 JAJA, 3 ROSTILJKE, KOKA KOLA I MAFIN, KAFA DA NADOKNADIM BUDNOST

    ps izbegavati orasasto i milke jer ima se useres, voce salate stop

  17. Hahaha da da ima smisla samo kada pretjerana konzumacija vlakana ne bi imala kontraefekat..

    Covjece nisi ukapirao za svojih 40 god da je stvar u balansu kapiras mogu ja da konzumiram sta zelim ako je to UMEREEENO ali kad čovjek nema mjere kao hezno s cajnim koluticima onda nastaje problem.

    Mislim ucis oca kako se prave djeca, rezultat moje ishrane i načina života se vidi na meni, fizički izgledam više nego pristojno, nema šta da mi se kaže

  18. pa da jer si relativno mlad i imas solid genetiku vrv pa prica prolazi iako se glupiras

    problem je jer ne kapiras da je to dugorocna spika, nece to da radi moraces korigujes vec sad pricas gluposti a imas apetit krokodila

  19. sustinski sto sam video sta si napricao ovde jeste cinjenica da si zderonja, o tome ti pricam a to ces najteze izbacis a sve ostalo ce vremenom opadne kao kategorija

    jbt ko narkoman neki branis stavove

  20. Da imam takav apetit izgledao bih kao međed a nažalost izgledam prilično pristojno, a ta prica mladosss vidjeces u starosti, okej viđam ja i starijih vitkih likova i pretilih mladića, stvar je uvijek i zauvijek u nacinu zivota i mjeri

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.