Шта данас ручавате?

  1. sve stoji al sine onaj dorucak od pre neki dan ne bi to ni neprijatelju forvardovo, 4 jaja tri rostiljke posle neki kolaci i ti o nekom balansu, jos te jova isprozivo koji cepa virsle i jaja u 22h

  2. tako i ovi drogosi, ma samo malo znam ja za granicu

    ne kapiras da nije prirodno jedes toliko hrane, bukv si amater sportista te kalorije koje trosis su na nivou babe metabolizam te izvlaci

  3. Ne znam kako mislis da osoba koja ima zdrav nacin zivota moze sebe da upropasti ponekom koka kolom i mafinom..

    Cak i da imam taj apetit a la hezno nekada, mogao bih da se iskontrolišem s kilažom jer - aktivan sam.

    Tebi danas jedna jumbo pizza moze biti nedovoljna za unos potrebnih kalorija a moze ti biti i kljucna za znatno prebacivanje potrebnog unosa, sve je do tebe tj kako planiras obroke i kako se trosis

  4. Naravno, kljucnu ulogu igraju makronutrijenti ali sustina ostaje ista, ti si taj koji barata sa unosom hrane u organizam, niko ti ne gura usta mafine i koka kole, kad odes u kupovinu ti si taj koji puni kolica namirnicama i ako obratis paznju dok cekas u redu na kasi, kod 80% ljudi 80% sadržaja u kolicima je smeće (pivo, smoki, cips, sokovi, instant obroci..) i onda ti takve trpaš u isti koš sa mnom, nisi realan

  5. jbt kaces prestanes gledas hranu kroz kalorije, to je najveca nebuloza sustina je vrsta/kvalitet namirnica a ne neke kalorije za tebe kao amatera, ne znace nista.

    mos biti + 20kg debeo i apsolutno fit i mrsav i budes kilav nikakav problem. Poenta je u odnosu aktivnosti/ishrane

    sto se ovih nezdravih namirnica tice svakako treba da se izbacuju a ne fazon e e hranism se zdravo al malo koka kola mafin kafica...ne ide brate

    Tebi danas jedna jumbo pizza moze biti nedovoljna za unos potrebnih kalorija a moze ti biti i kljucna za znatno prebacivanje potrebnog unosa, sve je do tebe tj kako planiras obroke i kako se trosis

    ovo je teska nebuloza, po samoj strukturi raspodele materija u metabolizmu pica ne treba da se jede u bilo kojo varijanti jer je
    S P L A Č I N A
    P
    L
    A
    Č
    I
    N
    A

  6. ko vas empacipuje u tom smislu nije mi jasno to sa kalorijama kao svetim pismom sto se drzite

    bukv imas protokole sta se sa cim jede i u koje vreme bez obzira na vrstu treninga ili ako ne treniras svejedno. Zna se da mesinu ne treba trpati sa ugljenim hidratima zbog procesa varenja bukv jer jebes metabolizam sa tim direktno, ne moze se razlaze istovremeno i meso ti truli podrigujes jos tri sata npr

    jbt sveli ste hranu na neke kalorije i to je to kako god da kombinujes sve je nebitno drzis se neke imaginarne racunice de to ima

  7. Ma samo domaci sladoled bajo

  8. Brt svako jutro kefir i royal jelly da creva budu spremna, izbegavaj leba i jedi umereno i naravno da si aktivan i bog da te vidi.

  9. Slanina je super, ja samo izbegavam hleb, čipse i slatko.

  10. a ova dvojica moraju da se posvađaju pa to ti je, pusti caro čoveka ima stvarno ljudi koji ne podnose orašaste plodove prirodno. ne znam šta da radim s vama dvojicom jedino neki BODY REVEAL da vidimo čija je ishrana na sajtu najbolja

  11. Caro, jutros rano zobene i kafica, posle 4 proteinske palacinke sa grčkim jogurtom i malo sladoleda.. skromno baš

  12. Колико ту има грама протеина укупно свеукупно

  13. u zobenim ako nisu proteinske a s mlekom su oko 15, što nije dovoljno za mTor aktivaciju, a u palačinkama verovatno oko 30. đe nalazite vi taj grčki jogurt ja ga ovde nemam

  14. Kako nemas, imate i vi zove se Grekos cini mi se Imlek proizvodi

    Ja uzimam Dukatov ili od jagode ili obicni ali brate ja jedan dnevno jedem, toliko volim taj grcki jogurt a mozes ga trpati u sve bukv, moze i kao desert i kao prilog uz jelo

  15. има грчких јогурата свуда тако је грекос има ко знак олико верзија у боље опремљеним радњама

  16. hasaj šta hoćeš plidumire, ne slušaj debele laloše kako prosipaju šuplju bosansku u koju ni oni sami ne veruju, a bmi im preko četrdeset.

  17. Cekam caru da mi kaze kakva je hemudza grcki jogurt i kako treba da sisam vime od krave direkt ako vec pijem mleeeko

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.