Шта данас ручавате?

  1. Koji ste Neadrtalci, ne meri se u kalorijama nego u DŽUUUUULIIII-ma.

  2. Poslednjih 30 godina.

  3. Nema nam care, covjek poljoprivrednik a hrani se salatama moj chevu sta ti mislis o tome kao svjetski covjek koji je probao mnogo štošta

  4. čevu jede samo kiwi jagnjetinu, srpska mu smrdi

    jagnjetina, ne republika

  5. PopIo kaFiCu i maLo SlaDolEdA kme kme

  6. Danas sam na solidnih 200mg kofeina

  7. Dobro si uradio to ti pomaze ostanes koncentrisan celog dana dobro i za pritisak

  8. Al necu ici preko, ovo je samo koliko da ostanem drogiran kofeinom

  9. a na grekos misliš, pa imam to nego onaj original grčki jogurt sa zapada valjda ima nešto masu proteina, ovaj ovde slabo

  10. Tako je i izbacio si visak tecnosti to je isto dobro sad moze aspartama da se cepa

    Poviseni pritisak isto daje osecaj zivahnosti

  11. Ja dok ispijam jutarnju kahvu vrste espreso mora da ima cimet po vrhu, inače znam da budem nezgodan.

  12. Hezno da nisi pomjesao sa cottage cheese? Imas i njega kod nas i ima vise proteina od grckog jogurta, grcki je praktican jer ga mozes trpati u svasta, stavis mlijeka, dodas voća, mjericu wheya i smiksas u blenderu ma bombona

  13. cottage cheese i whey... de ubij se majmune.

  14. Caro, aspartam je već godinama no-no, kancerogen.

  15. Oprosti mi mesni, reci cu ti na srpskom - zrnasti sir i proteini surutke

  16. Na temelju prosječnog sadržaja aspartama u pićima WHO je rekao da bi osoba teška 60-70 kg morala popiti više od 9-14 limenki aspartamom zaslađenih gaziranih pića dnevno kako bi premašila dopuštenu granicu, što je oko 10 putaviše od onog što većina ljudi konzumira.

  17. Celtic, da ali u malim kolicinama preporucenim od strane szo je bezbedan tako kazu strucljaci

    Pa nisu amerikanci budale sto ga masovno cepaju sig

  18. Hezno da nisi pomjesao sa cottage cheese?

    jao jesam, bravo, u pravu si

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.