Шта данас ручавате?

  1. Quinoa salata sa maslinovim uljem i limunom

  2. Kameni sprema odgovor na ovu rukavicu za rernu bačenu u lice

  3. Kamenofil: Who are you !?
    Dodon: I’m you but stronger

  4. Avaj, danas samo palačinke sa smeđim sirom.

  5. Druže, ne bih da mračim, ali nisam siguran da ti je to ispravan sir

  6. Probao bih, nije sad ono da bih "obavezno prvo to tražio" ili molio nekog da mi donese kad dođe u Srbiju, ali bih probao, ako bi neko rekao izvoli parčence, rekao bih ma ne treba, ali bih ipak uzeo

  7. Taman tako. Ide uz palačinke ili samo na leba. Slatkast karamelast ukus.

  8. Navukao sam se na jedan američki specijalitet - oni to zovu peanut butter jelly.
    U mojoj verziji koristi se pekmez od šljiva. Prvo namažem sloj kikiriki putera, onda ide pekmez.
    Dobra stvarčica, nisu ni Ameri ludi.

  9. Nije mi nikad išao kikiriki puter i leba zajedno, previše guši. Ali tog istog putera na onaj rižin kreker, to već ide.

  10. Jovino vnugo bi pocepalo od batina kurcofilovo vnugo

  11. Probaj Elvisov sendvic, tezak je ali moze da se jede
    Kikiriki puter, przena slanina i naseckana banana

  12. Slazem se sa kamenim a i generalno koristenje kikiriki putera je čak i za mene amerikanofila previše. Mogu ga ovako na kašiku probati ali nije mi nešto ni ukus a kamoli kombinacija sa hljebom. To mi je cak gora kombinacija od hljeba i meda.

  13. Ameri imaju te neke svoje dorucke i generalno obroke koji osim sto su kalorijske bombe, imaju neki cudan spoj, baš su dosta različitiji po prehrambenim navikama od evropljana

  14. Niste probali s pekmezom. Velika je razlika. Pekmez podmazuje i mnogo bolje ide nego sam kikiriki puter i hljeb.

  15. Ovaj pliduu nie cuo za maslac sig

  16. Probaćemo, nije problem

  17. Koji pekmez preporučuješ?

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.