Шта данас ручавате?

  1. Treba sto sladji pekmez, tipa jagoda

  2. Izvini Jovo, nisam vidio da si već napisao od šljiva. Tja, raspon pažnje nula.

    Mea culpa.

  3. U vezi ovog kikiriki butera. Moj šef svakog jutra jede tahini s medom na 'leba. Ukus je kao grčka alva (koja se i pravi od tahinija, koji je ustvari mleveni susam). Meni nekako ne ide baš na hleb, ali ne ide mi ni taj buter od kikirikija pa ga ljudi jedu. Mada, nisam probao i pekmez preko toga da roknem.

  4. Kupio da probam taj kikiriki puter, težak mi. Doduše uzeo sam neki jeftin, da ne bacam pare. Mislio sam daje do toga, al vidim većina ima isto iskustvo.
    Doduše nisam ga probao sa džemom, ne zvuči loše.

  5. Kad smo kod kombinacija, lik iz srednje pravio sendvič, salama, majonez i eurokrem. Brateee

  6. Puter od kikirikija samo onaj kranči

  7. Al nisam ljubitelj toga, vuče se ona teglica po par meseci dok ne letne u kontejner

  8. Uvek moš dodati ga u smuti ili napraviti keksiće od njega

  9. Vrv može nešto do jaja dobro da se napravi od toga al de me boli kurac realno

  10. Oradu sa krompirom i povrćem

  11. Orada sendvic puter kikiriki marmelada

  12. Piletina iz rerne, recept iz časopisa Bakina kujna.
    Hvala, bako

  13. Hvala, Sliškoviću.

  14. crveni ruski pasulj iz svecofora sa ruskim kolenicama

  15. U svetoforu mogu eventualno kvas da kupim, inace gola kurcina od ponude. Kad budem penzos tad cu da posecujem

  16. Aglio e olio

    Baš nezgodno napisati kako čitaš

  17. Ima tecnost za brisace 5lija za 150dinsa

    *dobro mirise

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.