Prijava

Koga boli kurac kako se osjećaju Hrvati!?

+1

pa dube nije bitno ko je klao i proterivao srbe, najbitnije je da pronađemo među nama one koji su fašisti i zločinci i da celom svetu pokažemo kako smo spremni da oprostimo tuđe zločine, al naše da nikad zaboravimo

A ko pita Srbe kako se osjećaju? Koga boli kurac kako se osjećaju Hrvati!?

фејз се изглупирао онда дошли људи да дубокоумно дискутују и размењују искуства. валди очо корак даљ па маше војном књижицом. циркус :Д

i decica koja su juce okacili kanticu i lopaticu o klin,a danas seru najvise o ovim stvarima

Ovde vidimo da najmanje 70% naprednjaka smatras fasistima.

Ja zaista više ne znam šta su fašisti, to je malo zastarela podela, hoću reći samo, znajući ljude kao bića, ne verujem da se mnogo menjaju, politički niti ikako drugo. Zamisli samo put od zarđalih kašika do svesti o vrednostima "evrointegracija", to je put koji je radikal (koji je prešao kod Tome) morao da pređe za dvadeset godina. Iskustvo mi govori da se ljudi toliko ne menjaju.

Verujem da u ovom postu, barem delimicno, ciljas i na devedesete. Opet se vracamo u te godine kada ja nisam ni bio rodje, tj. kasnije sam bio jako mali, ali ti znas da su tada politicari digli buku, poveli narod u rat i bezrazlozno stradanje mnogih, ali opet ciljas na moguce zlocine koje su pocinili Mladic, Karadzic itd.

Ciljam na to kako je masu, u Burundiju, Srbiji, Hrvatskoj, Somaliji, Irskoj, Čečeniji, na Galapagosu... itd. veoma lako napaliti. Nisam primetio nigde da sam napisao i brojao koliko su Srbi njih klali, a koliko oni nas. Ali primećujem jedno: vi mnogi ovde srpski patrioti se oduševljavate Hrvatima što staju iza svojih zločinaca. Ja mislim da to nije ljudski, i ne zavidim im uopšte na tome, jer nisu naučili lekciju, i to će ih jednom, kad-tad skupo koštati. Čovek je uvek prvo čovek, pa onda Srbin ili Hrvat. Što se Srba tiče, ovako nesložnih, ja ću opet da tvrdim, ukoliko je moguće biti boliji ili lošiji kao narod, onda smo zato bolji.

i decica koja su juce okacili kanticu i lopaticu o klin,a danas seru najvise o ovim stvarima

вазда било :)

Ja se ne odusevljavam time sto oni staju iza zlocinaca, vec time koliko su oni slozni, sta god mislili o njima, a mi odavno nismo bili, barem ne u toj meri.

валди очо корак даљ па маше војном књижицом.

Pa kod nas se tako dokazuje patriotizam, izgleda? Javljaju se oni koji kažu: šta vi znate, šta serete, niste ništa videli... Pa, video sam, i priznao sam da nisam bio Rambo, proglasili su me pičkom... Ajde, idite igrajte Counter...

i decica koja su juce okacili kanticu i lopaticu o klin,a danas seru najvise o ovim stvarima

Doslo je takvo vreme, iznenadio bi se ti da znas koliko ima dece koje su moje godiste, pa cak i mladji, a razmisljaju mozda cak i zrelije. Deluje smesno i banalno, ali da sam na tvom mestu ja bih se vise uzdao u tu ''decu'' koja su to samo po godinama (i to mozda, jer je moja generacija uskoro punoletna) nego u one koji danas vode drzavu. Zasto komentarises moje godiste, a ne ono sto sam napisao?

Не бих се осећао да сам хрват

da sam kroat silovao bih svoju majku jer oni monstrumi to i rade

Bio bi me blam, isto kao što bi me bio blam da oslobode Ratka.

Doslo je takvo vreme, iznenadio bi se ti da znas koliko ima dece koje su moje godiste, pa cak i mladji, a razmisljaju mozda cak i zrelije

свака генерација све зрелији и зрелији, нарвно ако им је за поверовати... а није :)

Što se Srba tiče, ovako nesložnih, ja ću opet da tvrdim, ukoliko je moguće biti boliji ili lošiji kao narod, onda smo zato bolji.

Jedno je ziveti u zemlji u kojoj se misljenja razlikuju, ali se mirnodopski i po nekim pravilima donose odluke, a sasvim drugo ogovarati te i zabadati noz iza ledja zbog stavova. Sta cu, i ja sam takav jer prezirem misljenje koje pustaju takozvani liberali kojima je cinjenica da Srbija ne upravlja Kosovom dovoljna da se sveg blaga istog odreknu. Voleo bih da zivim u drustvu u kome ce svi podjednako ceniti ono sto su nasi preci stvorili i u kojem cemo svi zdravorazumski ici napred u svakom smislu, pa bih tada i istolerisao takve stavove, pod uslovom da su, kao i svi ostali, dobro argumentovani.

Osećala bih se grozno što moji sunarodnici slave slobodu predvodnika operacije "Oluja" a koji je odgovoran za smrt nedužnih ljudi. U presudi je radio mito.

Bio bi me blam, isto kao što bi me bio blam da oslobode Ratka.

Šta ima da me bude blam, oslobodili jednog ili drugog... Oni koji sude nemaju moralni kredibilitet za tako nešto, i politika je u pitanju a ne pravosuđe, ne znam otkud sad ovde priče o pravdi? Poenta je, ponavljam, izgubili smo rat, sad nas jebu. Eto, ništa više.

свака генерација све зрелији и зрелији, нарвно ако им је за поверовати... а није :)

Razumem te u potpunosti, ali jasno ti je da nas samo buducnost moze spasiti.

Doslo je takvo vreme, iznenadio bi se ti da znas koliko ima dece koje su moje godiste, pa cak i mladji, a razmisljaju mozda cak i zrelije. Deluje smesno i banalno, ali da sam na tvom mestu ja bih se vise uzdao u tu ''decu'' koja su to samo po godinama (i to mozda, jer je moja generacija uskoro punoletna) nego u one koji danas vode drzavu. Zasto komentarises moje godiste, a ne ono sto sam napisao?

Navrati do Ideje na Bezanijsku Kosu da se nadjemo,zavarimo dzoint,sredim ti lokalnu droljicu i lepo prepoznaces koliko ce te boleti kurac za ovakve stvari...

Pa kod nas se tako dokazuje patriotizam, izgleda? Javljaju se oni koji kažu: šta vi znate, šta serete, niste ništa videli... Pa, video sam, i priznao sam da nisam bio Rambo, proglasili su me pičkom... Ajde, idite igrajte Counter...

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201202/84/tumblr_lu40rckczh1qg6vii.gif

кад валди крене да објашњава клинцима ко је он и шта је :)

валдемаре тебра, ноу поинт, батали. оћу да речем ово је интернет, овде смо ти батице сви једнаки, нема личних карти на увид :)