Prijava

Ma i ako si ga zgotivio na Vukajliji isto je Remac. Ili ako oš da i sebe proguraš, hvališ autora i posle on tebe uzme da čita i tako ih navataš nekoliko i svi radite isto.

Нисте ми јасни ви модератори који морате све то да читате, а не бришете, већ само обришете оне баш потпуне небулозе.

Stivene, ja nijedan dan nisam ispod 200 brisanja(defke/posteri/reakcije)...a o ostalima pojma nemam, mogu samo da zamislim Zyclonov učinak!
Voleo bih da nema modova na 24h, čisto da se vidi šta se sve piše i kači.

Al' brate, jebeš ti moderatora, pa i najboljeg, ako mora da briše defke koje su u rezultatu 32:4 ili tako nešto, a teško su govno i samo su linkovi nekih tukija u njoj smešni...ona sama je totalna nebuloza, a svi dali plus!

I sada ja treba da dođem i obrišem nešto za šta svi misle da je super i smešno?! Škk?

Nisam čitao sve već samo uvodni post.
Samo sam hteo da kažem da sam svojevremeno pre jedno godinu dana otvorio identičnu temu i da su mi rekli da je to samo prolazni trend.
Izgleda da nije...

Al' brate, jebeš ti moderatora, pa i najboljeg, ako mora da briše defke koje su u rezultatu 32:4 ili tako nešto, a teško su govno i samo su linkovi nekih tukija u njoj smešni...ona sama je totalna nebuloza, a svi dali plus!

I sada ja treba da dođem i obrišem nešto za šta svi misle da je super i smešno?!

da.

Zato što je moderator procenio da definicija/poster svojim kvalitetom ne zaslužuje da se nalazi na sajtu. Takođe na sajtu ne prolaze "provaljene" stvari, traži se originalnost.

pa uvek možete još određenih termina da proglasite za 'čak norisa', pa bananizacija... jeste cenzorski, ali je nekakvo rešenje... bemliga
EDIT: ipče pečatirao

Ko bre govori tako uživo, 'leba ti?!

s obzirom da je ovo recnik slenga i gdje bi kao trebalo da se definise, ili ako se ne definise vise barem da se koristi. Odjednom je degutantno koristiti sleng. vau, odusevljavam se iz dana u dan.

jebackih defki nemam, samim tim sto ne jebem a i kad jebem pravim se fin pa cutim, i slazem se da je to prezvakana tema, kao i milion drugih koje vam nisu degutantne niti su vas smorile, ali jebiga, ajde dudarimo po jebackim temama, to je najveci problem sad.
opste je poznato da se ljudi u godinama odjednom zgrozavaju svega onoga sto mladi rade, ili kako govore iako su i sami radili to isto prije 20, 30 ili 40 godina.

s obzirom da je ovo recnik slenga i gdje bi kao trebalo da se definise, ili ako se ne definise vise barem da se koristi.

Ja ovde ništa nisam razumela...

To nikad nije ni trebalo da bude smešno, nego se pojavilo kao posledica prećutnog međulajkovanja koje ovde postoji maltene oduvek. Prilično je očigledna pojava da jedan broj ljudi formira grupu čiji se članovi neizostavno plusiraju, nakon čega se u komentarima oduševljavaju do orgazma svakoj definiciji nekog iz te grupe, pa makar i da je ljubav - reč od pet slova i dva idiota. Tu upada i komentarisanje gluposti samo da ostaviš komentar koji linkuje do tvog profila, podrazumevano međusobno praćenje i razgovaranje na komentarima do iznemoglosti. I sad, to sve sa strane deluje normalno, ali kad u jednom trenutku nekom ponestane ideja za pisanje, a već pouzdano zna da će mu proći dobro šta god da napiše, on krene da piše sinonime za jebanje i polne organe i tako imamo listu toga da joj ne vidiš kraja.

a sa njegosem se slazem potpuno, iako je ovo malo sira tema nego ona koju je pokrenuo Kurd prvim postom.

komentatorska bagra.

Imam preko 15k komentara tako da i ja pripadam toj bagri.
A svaka definicija, pa i ove, zavisi od izraza, opisa, primjera... ne bih ja tu ništa generalizovao. Mada, idu mi pomalo na kurac, da ne kažem živce, skoro jednako kao i definicije iz herojskog ciklusa.

Koji to beše herojski ciklus? Ne mogu da se setim na šta misliš.

Al' brate, jebeš ti moderatora, pa i najboljeg, ako mora da briše defke koje su u rezultatu 32:4 ili tako nešto, a teško su govno i samo su linkovi nekih tukija u njoj smešni...ona sama je totalna nebuloza, a svi dali plus!

I sada ja treba da dođem i obrišem nešto za šta svi misle da je super i smešno?! Škk?

У суштини се слажем са овим што ти је рекао Њари (Ипченаш), али те и контам, ко би се изборио са толиким кукањем... И онда би на крају, у случају да се одлучно држиш критеријума, завршио као Сурови.

Kad ne bi bilo komentarisanja ne bi bilo života....
Što s tiče ortačkog komentarisanja, pa sama opcija da pratiš nekog aludira na neki oblik ortakluka, zar ne?

У суштини се слажем са овим што ти је рекао Њари (Ипченаш), али те и контам, ко би се изборио са толиким кукањем... И онда би на крају, у случају да се одлучно држиш критеријума, завршио као Сурови.

Ma jebeš razmod, to nije frka, nego je frka što je moj princip da ono što se sviđa tridesetorici, a meni ne, ne znači da sam ja pametniji od tridesetorice.

Frka mi je (BRE!) što pogledam golo govno defku, ko retard da je pisao, nije ni za u groblje koliko je glupa, uber-mega-giga-nebuloza, ne definiše ništa, ne opisuje ništa, nikom ne može da bude smešna ni ako je naduvan...a ona sva užućena tukijima i rčevima, šamaraju se kurcem po glavama u njoj i šljuskaju kofama sperme.
A nemam pojma šta se tu definiše, ni ja ni autor.

I ispod na desetine komentara tipa:
"Hehee!+++", ""Ufff brutalno! Kurcem u rč!+++", "Ko brata da ženi, hehe..imam i ja jednu na tu temu!"

Što s tiče ortačkog komentarisanja, pa sama opcija da pratiš nekog aludira na neki oblik ortakluka, zar ne?

Кад идеш редом и свакоме кога пратиш напишеш "како то да нисам до сад пратио овакву ауторчину, сад ће одмах то да исправим хехе" - онда да, алудира.

ne. pratis nekog ko dobro pise, a ne nekog sa kim si dobar.
ja sam dobar sa gomilom autora, ne pratim ih. pratim neke sa kojima ni rijec nisam progovorio na sajtu.

a kad ste komentatori vec tu, de pojasnite taj fenomen. cemu jebene diskusije na defki? cemu pozdravljanje, i cmarenja ovog tipa

enemyofthefreeworld na definiciju 'Silindžer'
Фала комшика, ево ја био мало на фудбалу, могла би некад да свратиш и тако!

smorka megatronka na definiciju 'Paradoks odjeba'
Mwa, mwa! ♥

itd
ova dva primjera sam iskopirao iz komentara, prve 2 strane i op odma imas ovo.
cemu?

Pod herojskim ciklusom podrazumijevam definicije gdje se pominje riječ "preldžija".

1. Зато што не залазим на чет.
Зашто се ви чмарите по чету?
2. Зато што на форум ауторка не залази.

Немој ми те приче молим те, сад ћу ја да се чмарим ауторки која ме прати и која ме свакако чита. Похвалила жена дефиницију, захвалио сам јој се. Мене молим те заобиђи и изостави из ових гована којим се мажете овде.

Skrenuli ste s teme, da ne kažem šenuli steme.
Ko komentariše neka komentariše, šta vas briga, komentarišite i vi ako hoćete. Ko četuje, neka četuje, isto i za forumaše, važi za svaki segment sajta ovde. Svako radi ono što mu najviše leži, i ja to poštujem.

Зашто се ви чмарите по чету?

pa zadji na cet, evo idi sad, ja ne znam o cemu se radi i vidi pricu. i uporedi sa ovakvim glupavim komentarima koji nemaju veze sa defkom.
ok je reci hvala, ali jebeno si bio na fudbalu i zioves komsinicu na kafu. to je to sto je kurcina na sajtu.

tebe sam sasvim slucajno uhvatio sad, oso sam u komentare i iskopirao prva dva primjera na koja sam naisao. ali ako, slobodno ti tripuj da imam pik na tebe i da te prozivam jer te ne gotivim ili jer te ne citam i pratim i tako to...

То овако нешто? Лоло, смара када људи само о томе пишу, али је скроз ок, када једна од десет дефиниција буде о томе, јер реално, јебачки разговори и јесу чести у свакодневном животу.

Што се коментарисања тиче, једном смо Смарко и ја спемовали једну моју дефиницију, додуше, на моју штету, јер је мање више, интерна фора и напасао сам се минуса на њој и тако.