Prijava

Добро јутро модератори. Тек сте сад открили коментаторску секту. Хоћете кафицу можда да поразговарамо о том проблему ?

al ja nisam vodja sekte!

nisam!

E, zaboravih da dodam nešto, primetio sam da ima dosta ljudi koji mnogo komentarišu a vrlo retko strožije kritikuju definicije, samo daju pohvale. Statistički svako od nas s vrema na vreme izbaci govno definiciju, tako da davati samo pozitivne komentare nema baš smisla: prvo, nekorektno je, da ne kažem da je jedna vrsta laganja, drugo ne ukažeš čoveku na grešku pa da može da popravi kvalitet pisanja, pa sad na njemu je da li će je uvažiti i treće, kad samo hvališ, reč izgubi svoju težinu, jer je apriori verovatnoća da ćeš reći pohvalu uvek jedan. Ali nisam ovo ukazivao ljudima koji to rade, neka radi svako k'o šta hoće, a i ko sam ja da im ukazujem šta mislim da bi trebalo raditi. Ja autore koje pratim pratim jer mislim da su dobri (uz to moraju zadovoljiti i da su: mehki, nisu LDP i da imaju elemente preldžijstva, o ovom svemu u drugoj epizodi) ali im i počesto munem minus i iskritikujem definicije. Ne zato što sam mrzitelj (odnos 2 : 1 pluseva prema minusima glasova govori u moju korist), nego zato što mi je stalo da ukažem ljudima da budu još bolji, a i da bi moja reč imala neku težinu: kad pohvalim čoveka da zna da to tako mislim, a ne jer imam konstantan smajli radnika u banci. Što reče autor Dejs: "od tapkanja po ramenu niko nije napredovao". Isto i ja volim da dobijem neku kritiku, mada ih ne dobijam često, ne zato što sam dobar autor jer i nisam nešto posebno, nego valjda ljudi misle da sam nadžak pa da ću se naljutiti, šta li, a uopšte nije tako.

ЈАВИО НА ЛОМАЧУ!

nisam ja kriv, nisam ja kriv....

Bure baruta...

Luks se na mene naljutiJo i od tada ga samo pozitivno komentarišem... A jes dobar, majku mu :)

Добро јутро модератори. Тек сте сад открили коментаторску секту. Хоћете кафицу можда да поразговарамо о том проблему ?

Ma razumem hrpu komentara u svrhu razgovora i zezanja...
Ja da ponovim ono što mi je mučno najviše:

Frka mi je (BRE!) što pogledam golo govno defku, ko retard da je pisao, nije ni za u groblje koliko je glupa, uber-mega-giga-nebuloza, ne definiše ništa, ne opisuje ništa, nikom ne može da bude smešna ni ako je naduvan...a ona sva užućena tukijima i rčevima, šamaraju se kurcem po glavama u njoj i šljuskaju kofama sperme.
A nemam pojma šta se tu definiše, ni ja ni autor.

I ispod na desetine komentara tipa:
"Hehee!+++", ""Ufff brutalno! Kurcem u rč!+++", "Ko brata da ženi, hehe..imam i ja jednu na tu temu!"

Ууу... Кад видим да неко у свакој дефки форсира те изразе, сморим се. Па неки чак и у сваку реченицу трпају те тукидиде, лолоквијуме, баклавице, бомбонице... К'о да су заборавили да користе нормалне речи. У реду је да се користе и те речи, ако је ово речник сленга, али не треба претеривати толико, јеб'о те. Сваки речник треба да буде јасан, а не да морам да прочитам све што се жути да би' скапир'о поенту дефке.

ahahahahhahaahahah, al najjače je to
"e, imam i ja jednu na tu temu"
ahahahahhaha

Više volim da komentarišem ono što mi se sviđa i da zezam novajlije (kikikiki:) ), kritike prepuštam drugima.

луксе, то се ради због плусирања хехе, типа: "коа вр дефка, оплоди ме! +++" и лик оде на твој профил и плусира те хехе

иначе, маниаче, врхунска тема, покидао си +++

Много је циганско то ортачко коментарисање, кад видим да је лик избацио дефку пре два минута а већ има 5 коментара аутора од којих и очекује те коментаре у фазону ''лололололооло ОЈЕБО!'', ''добра ахахахаха!!!1''

E to, još neko da je primetio! Ja, tako, rekla jednoj XY osobi da mu defka i nije nešto, ali da, samo, zbog tog ortačkog promovisanja deluje da je dobra. Pratila sam ga, pre toga, lepo pisao u početku, ali onda krenuo da izbljuvava svašta, valjda mu rekli komentatori da ne mogu da žive više bez njegovog pisanja. Na to mi je odgovorio vređanjem, kao, meni neko drma kavez ako mislim da on plaća ljudima pivom da mu komentarišu. XY se pravio lud, premda sve piše fino, bez rčmova.

Zmiin "Rč Pab" je dobra defka. Svaki nepatvoren, zanimljiv i lucidan rčma na sajtu je dobrodošao što se mene tiče. Bolje jedan takav nego sto dosadnih nerčmova.

Leprikon
луксе, то се ради због плусирања хехе, типа: "коа вр дефка, оплоди ме! +++" и лик оде на твој профил и плусира те хехе

Leprikone, zajebavaš da je zbog toga? :D Nisam hteo ja pisati razlog, već sam sačekao nekog drugog da napiše, ali jeste (da ubacim jedno "realno" da bih napravijo poentu i bio trve torima) - realno. ;-) Stvarno, to raditi je šuntavo, jer spada u vrstu nekog sajber sponzorušizma i gejšizma - trguješ smeškanje i tapšanje za pluseve, tj. sa inkrementiranje nekog brojača na tamo nekom serveru pitaj boga gde čija prvi izvod u vremenu i apsolutna vrednost utiče na količinu lučenja endorfina u mozgu. Koliko je apsurdno, toliko je i smešno. :-D

Svaki nepatvoren, zanimljiv i lucidan rčma na sajtu je dobrodošao što se mene tiče. Bolje jedan takav nego sto dosadnih nerčmova.

Pa OK je bre onaj koji je prvi ili makar među prvima pomenuo tukidide i rčeve...ali bre odvratno je kada vidiš da neko konstruiše "defku" samo na osnovu toga što se trudi da poveže linkove do tih definicija, a kobjašnjava ništa i ne definiše ništa!
Samo tek linkuje i "zasmejava" tuđim definicijama sklopljenih u njegovo sranje.

A još kad počnu da takvog hvale u komentarima neki likovi koji iste takve defke imaju, dođe ti da se ispovraćaš...

ЈА ЈЕБАЧКА ДЕФИНИЦИЈА! Курде, посто си европљанин јако велик до те мере да смараш све овуда. нек псују људи и нек причају вулгарно о сексу, пусти то више кој мој :) И није ти први пут да се јавно гнушаш псовки, ммислим мајка му стара не живе сви у луксембургу ко ти

E i ja mislim da je to zbog Luksemburga a da su defke baš super, samo ja serem! :-))

рејално само ти сереш :Д Мислим да је то зато, ми бре срби јако страствен народ, ми без да трсимо не може тако да навикни :)) шта да ти кажем лоло

E i ja mislim da je to zbog Luksemburga

Može biti da je zbog Luksemburga. U Luksemburgu i EU ljudi nemaju tukije i rčove, to ti je, čoveče, gospoda - vrše fotosintezu i razmožavaju se deobom ćelija lolololo

у праву је лукс! кад ја оћу да оплођујем, морам да одем код курве која не долази из ЕУ, читај, белорусија, молдавија, украјина, украјина! фотосинтеза је превише мејнстрим