Prijava

Kada kažem "velikog" milim na toliki novac da možte imati apsolutno sve što ima cenu.
Koje biste velike promene uradili, kako zamišljate život sa puno para?
U ovoj temi napisao nešto što bi ovde poslužilo kao primer, a to je:

Dragi predsedniče, ovom prilikom bihprobao da se učepim. Ovi svi seru, ja znam da si ti super predsednik i da ćeš nas izvući iz bede... takođe mislim da ćeš meni, mojoj mami, mom tati, pa čak i mojoj sestri naći posao od kojeg ćemo svi moći da kupimo po 1 auto u vrednosti od minimum 10 000 €, da ćeš nam obezbediti pristup svakoj mogućoj državi bez problema i maltretiranja po granicama, da ćeš mi naći neku kurvu koju ću jebati svako veče pored ove devojke koju već volim, koju ćeš takođe ti da mi nabaciš. Platićeš mi povećanje kurca, smanjićeš mi nos, staviti "blistavi osmeh" i na kraju.... verujem da će zgrada u kojoj živim biti skroz iseljena i da će biti prepisana kao moje privatno vlasništvo i da za nju dobijem oko 2 miliona € kako bih je uredio kako ja želim... podrazumeva se i po 100m okoline zgrade... zgrada ima 16 spratova, 121 stan... Kada kažem "kako bih je uredio kako ja želim" mislim na:
- Da uradim fasadu na celoj zgradi koja će joj u potpunosti promeniti izgled.
- Da stavim u svaki stan svu moguću tehniku počevši od klime pa sve do muzičkih uređaja (podrazumeva se vrh kvaliteta).
- Da se svuda stavi nov pvc (kvalitet takođe)
- Da se stavi nov nameštaj, uz to da za odabir budemo zaduženi ja, moji mama i tata, sestra, ona kurva što sam je spomenuo i ona što sam već zaljubljen u nju i jedan stilista iz svetske klase. (nije stilista, ali ne znam kako se zove)... kad smo već kod toga, da mi središ da budem pametniji (ne zanima me kako ćeš).
- Da se stave najnoviji liftovi, takođe iz svetske klase.
- Da sve to izgleda kao jedna velika kuća koja ima velike sobe, a ne kao zgrada koja ima stanove (ako me razumeš).
- Da uz sve to središ i okolinu zgrade pomenute površine a da izgled ja i pomenutih nekoliko ljudi biramo šta će tu biti.
Takođe želim uz sve to minimum 10 "desnih ruku" da rade sve što ja hoću... (odlasci u prodavnicu po razne sitnice...ma sve što im kažem) Podrazumeva se da to budu ženske osobe vrhunskog izgleda godina između 20 i 25, različitih prepoznatljivih fizionomija lica i boja kose... Ako se setim još nečega javiću ti.

P.S. Piši bilo šta, puste želje, zajebancija ili ozbiljno... samo da je kolko - toliko realno...

Једну половину бих трошио на доп, а другу половину за лек који чини да ти од допа не буде ништа.

Ne bih ništa radio. Koji će mi kurac poso stolkom lovom.

kupio bi bure etil alkohola i bure glukoze, ubo u svaku ruku po jednu iglu za infuziju povezanu na buriće i proveo ostatak života sit i pijan...

Ne moraš posao, može biti da su pare doletele s neba...

kupio bi bure etil alkohola i bure glukoze, ubo u svaku ruku po jednu iglu za infuziju povezanu na buriće i proveo ostatak života sit i pijan...

Sviđa mi se.

Dao bih Džankiju 100 dinara da ima za singlove jedan mesec.

Opremio bih jedan dobar, dobar muzički studio a ostatak bi dao u fond za mlade muzičke talente. Ali PRAVE muzičke talente!

Pa kupio bih sebi nesto lol
Ne, bez zajebancije, bas sam razmisljao o ovome i mislim da bih cim bih dosao do neke vece kinte, tipa 30-40 milja jevreja, trazio plac u centru Bg-a od drzave i sazidao neku lepu zgradu kao poklon drzavi. Al da tu metnu neku kulturnu instituciju, pozeljno koncertni prostor i da svim etfovcima ulaz uvek bude besplatan, a ne da moram da puknem minimum tisucu kada ocu da poslusam nesto da valja. Realno, sta god sebi da kupim ionaku cu da riknem za 5-10 godina, sto od alkohola sto od dopa na koji bih se navuko ko svi bogatasi. Ovako zivim zdravo i uvek ce moje ime stajati na nekoj super kewl zgradi koju ce svi pravi ljudi obozavati jer tu mogu uvek besplatno da udju zbog mene. Slava mi i hvala.
Ako mi drzava ne bi dala plac, uradio bih istu stvar u Borci ili Vinci i zauvek ostao upamcen kao tamosnji bogotac i prvi coek koji je tu ulozio nesto u kulturu.

svaki dan bih jeo jaretinu i pio šveps.

Pobegao od ljudi u neku lepo sređenu planinsku kuću i obezbedio sebi za elementarne životne namirnice do kraja života, u sred Beograda organizovao trodnevni koncert krajiške muzike sa najjačim mogućim ozvučenjem i propratnom koridom i stočnom pijacom, a sav ostatak dao za stipendiju za nadarene đake iz siromašnih porodica.

kupio bi neko ostrvce dje temperatura ne pada ispod 25 i ladio jaja cio zivot

Kada bi mi država dala pare, uradila bih toplotnu izolaciju na kući jer su savetovali da se jedino tako može uštedeti na struji.

Ne bih ništa radio. Koji će mi kurac poso stolkom lovom.

http://www.youtube.com/watch?v=rQ-bp_A61MI

Vučica21
Kada bi mi država dala pare, uradila bih toplotnu izolaciju na kući jer su savetovali da se jedino tako može uštedeti na struji.

pfah, lako je razbacivati se državnim parama.

pfah, lako je razbacivati se državnim parama.

HAHAHAHAHAHAH

Kupila bih si bušilicu, kvalitetna klješta i šivaću mašinu, to od trenutnih želja, a pošto imam pun kurac para kupila bih nekoliko stotina hiljada najlepših dugmića i ostatak života provela diveći im se. I autobus jedan može, da se vozam :3

Kada bi mi država dala pare, uradila bih toplotnu izolaciju na kući jer su savetovali da se jedino tako može uštedeti na struji.

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2011/05/1005j/sp-obradovic-zeljko_620x0.jpg

Lako je i njima da se razbacuju našim parama, pa da iskoristim tu pogodnost kad se već nudi. :)
Da, i šivaću mašinu. To je i meni preko potrebno!

Lako je i njima da se razbacuju našim parama, pa da iskoristim tu pogodnost kad se već nudi. :)
Da, i šivaću mašinu. To je i meni preko potrebno!

http://www.naxi.rs:8080/media/images/o/zeljko-obradovic.jpg