Prijava

Ipak ću navijati za Pekerse. Jedina franšiza iz malog grada, plus imaju 300k akcionara, bukv navijači drže klub (vrv ne drže al ja sam glupavi srbin i to mi je gotiva)

Plus Rodžers nekako pregospodin

Zap, jesu te zvali ovi iz dnevnjaka da slaviš novu sa njima? Sigurno im je falio neko da odbrojava sekunde do ponoći. Xd

Ne znam sad mi se nekako ne proziva s tobom... ono veče sam bio naoštren...

tilmo resio da se proziva ovih dana, ljut nesto. jedina muka sto se uvek hvata za najnize grane i baca zicere kad to radi, za stvari koje si vec sam rekao i manje vise zavrsio sa tim.

za mene recimo:
-idiot sam sto sam se stekao za 1000fr
-haha, celt idiot si sto se stekao za 1000fr (ponovljeno), vi preko zivite jadno nemate dusu, ja znam kako se zivi (sopstvena finansijska nesigurnost)

verovatno slicna situacija i sa dnevnjakom, recimo pretpostavka:
-naivan sam bio sa ovima iz dnevnjaka, brojao stolice
-haha, brojao stolice (ponovljeno), jel te zvao neko za srpsku novu, falio im je neko blabla (sopstvena socijalna nesigurnost)

Ma samo da shvati da je podređen u svakoj interakciji ovde. Evo sad sam ja u nekom zenu i ne pičkara mi se. Mora lepo da sačeka da se opet nakostrešim.

sta je fora s ti brojanjem stolica.

sacekaj tilma, objasnice ti

Hvala celt što si me najavio, mada ti svakako imaš dosta neiskorišćenog vremena u životu.

Pa zapata je bio član tarzanije jelte, i onda kad su krenule pare i nastupi njega su odjebali, tj dali mu da broji zauzete stolice dok oni nastupaju, da znaju koliko da naplate gazdi lokala.

Posle i tu dobio otkaz, pa se vratio na Vukajliju.

Pa zapravo jeste tako bilo lolo

konacno da skontam sta je bilo u pitanju.

alo jbt sutra finala konferencija
Idemo titani pls ukanalite mahomsa i onog debelog
Gb sf prednost dajem rodzersu ipak, jbga ovaj ruki

Kad je sutra i na kom kanalu sk?

Zapata jel imaš SK?

reko da vam nije danas ukinuto

Vidi stvarno ga nema. Nisam ceo dan pustao tv. A što?

Ae batalite prozivke na ovoj temi pls

sto, postoji sansa da tema bude zanimljiva?

nama koji pratimo da, vas ko jebe