Prijava

Ако је у питању Бабарога, Дрекавац или неко шесто чудо, опишите како сте га замишљали тада у Вашој глави...

То је било премежденије у виду повампиреног Рудивоја који може да се увуче кроз кључаоницу. Замишљао сам га као проћелавог чичу са разрооким очима и поцепаном одећом.
Плашио сам га се ноћу.

Mene su plašili sa Džakanom... Ni danas nisam siguran šta je to. Kao klinac sam ga zamišljao kao ogromnog pauka sa sa glavom babe Save, jer je to bilo nešto najstrašnije što sam mogao zamisliti.
Danas pretpostavljam da je Džakan neki tip sa džakom koji krade djecu...
E da, sam pojam je iz Krajine, odakle sam rodom, pa bih volio znati da nije neko čuo za ovaj izraz...

Mecama Dobrićima :( Neki moj kontradefekat valjda..

Јеботе, још ће се неком вратити стари страхови:))) Успут, ако је неко специфично име тог "чуда", ето прилике за дефиницију:Р

Još davno sam planirao definisati Džakana... :D Već sam se raspitivao u Banjaluci da li je neko čuo za njega...

*edit: uslovno rečeno "davno", pošto sam relativno kratko ovde...

Mene policijom koja ce mi odvesti roditelje ako se ne smirim

auuu elenna, pa ja se tek tad ne bih smirio... pa to nije kazna već nagrada!!!

Zena koja me cuvala dok su mi roditelji bili na poslu :

AKO NE ZASPIS, DOCI CE CIKA SA DUGOM, BELOM BRADOM. STAVICE CE U DZAK SA KAMENJEM I BACITI SA MOSTA U REKU. UDAVICES SE.

Ja zaspim, spavam celo popodne. Ona dovede svalera.

Mene nisu plašili bila sam razumno dete. A sama sam navukal traumu od gremlina na nečijem rođendanu u prvom razredu osnovne.

Ни мене нису плашили :)

Za sebe se ne sećam... al' sam mojoj sestri pretio, da ako me tuži, kad napravim neko sranje, doći će Cigani Romske nacionalnosti, i odvešće je u čergu!

Мени је тата једно време претио кркочицом.

babajogicom iz ormarica...totalno pogresno :-)) tako da je meni ta babajogica bila nesto simpaticno i jedva sam cekao da izadje da se igramo

Da vidim... To uopće nije ostavilo utjecaj na tvoju psihu!

Какав дојам...

@medicus
I meni isto tako pretili roditelji...

Ћале ми је једном рекао, ако опет претрчиш улицу, довешћу ти Рушку Јакић у кревет. И дан данас погледам двапут кад прелазим.

Mene kao i Majav, a i trolovima, posebno nekim sa zelenom kosom na gore i sa džakom.