Prijava

Uh brate nadam se da si DO Sada već počeo da sabiraš ovo u neku zbirku umotvorina pa da zdravlja bože objaviš to jednog dana.

Brt ja citao ovo lajv i reci mi samo jel fora u ovome DO S molim te?

Pa izgleda da jeste, mada nemamo mi dovoljne kapacitete da ukapiramo sve iz žajkovih umotvorina, zato bih i voleo da sakupi sve i objavi pa da učeniji ljudi to tumače.

može i dosada kao najgora vlast, penzionerima dosadno pa to, postoji tu više nivoa treba marljivo raditi i otkrivati žajkovu višeslojnost

Cigo nabrao gljiva, ali ne zna da li su jestive, pa prvo da Džekiju, pa ako on preživi i oni će jesti. Džeki pojeo, ništa mu. Veseo, skakuće, maše repom. Pojedu oni ostalo, kad uleti mali u kuću: -Jaaao tata, umro Džeki, baš sam tužan!

- Šta umro? Brzo svi u bolnicu na ispiranje želuca!
- Ali, tata, ne mogu ići, tužan sam, Džeki mi umro.
- Ama, polazi, kakva tuga, pomrijećemo svi!
- Ali, tata, tužan sam što je Džekija pregazio kamion.

LAJK AKO NISI GLUP KO DŽEKI I GLEDAŠ NA OBE STRANE KAD PRELAZIŠ CESTU!

stegnu me u grudima nesto ozb

Seltik ti si evo ne znam koju reč da upotrebim a baš dosta reči znam

Hahah odličan selt

Космајац
Seltik ti si evo ne znam koju reč da upotrebim a baš dosta reči znam

Bohore, nadam se da si mislio u negativnom kontekstu, inače bih se razočarao xD

JOŠ VICEVA SA GLJIVAMA PLS
G-LJ-I-V-A

Poslali Muja (nije bosanski vic, ne brinite) i kozu na Mjesec i nešto se baš zasere kod nas, na Zemlji i uglavnom da ne dužim, zaborave svi Muja i kozu mu. Novi naučnici gledaju sve misije koju su lansirane prije gadnog sranja na planeti i vide da su Mujo i koza još aktivna misija. Oni đipni skoči šalju šatl da ih vide jesu li živi. Stignu oni tamo i vide stvorenje malo kako skače s lakoćom jer je slaba gravitacija, stvorenje bijaše čudno i oni mu priđu i vide ga da izgleda ovako
http://goingviralposts.biz/wp-content/uploads/2015/04/human-goat_1200x627.jpg
I sad jedan astronaut ustuknu i priupita povišenim glasom: "Jebote bog, šta je ovo?"
A kaže kozica mala "Ja sam Meeeeeho"

Nil Armstrong se sasro, kovo po mjesecu bez licence.

Kako se zove kad dve kepec trandze imaju seksualni odnos?

Mikro trans akcija :D

ХДДДХДХДХХД супер заврзламица Папет :DDD :)))0 ';))))))))) :3 8))

Lepo od tebe Papete, ali iskreno simpatičan vic.
Poznato je da me mrziš i da si me mnogo puta uvredio ovde na sajtu, i ako me ne poznaješ.
Ovim potezom me teraš da se vratim na ovu temu i da objasnim neke stvari.
I onda će opet biti Zhajk kriv ... Zhajku jedi govna,Zhajku aj umri itd.

Mrs majmune jebem te usta

Maj nejm iz Pero
Mrs majmune jebem te usta

Hvala na komplimentu!

Znam da mi niko jebeno neće verovati, ali noćas sam sanjao jebenu midžetkinju koja mi je pokazivala ožiljke od ugradnje silikona na bulji, i pročitam Pap post i jebeno izneverujem

Zajk aj baci neku zavrzlamu na temu nismo dugo pogadjali nista