Prijava

E jebem mu miša!
Pazlfokse, da nam opet vaskrsneš ubrzo!

Jesam li rekao da nije mrtav? A? šta sam rekao? hmmm ..

Tu sam, tu sam :)
Kobe, ja ne vidim nikakav PVT od tebe.

Nego, da ne oftopikujem:

Može se zaključati tema nje problem... Vidim da nema šanse da natjeramo ljude da čitaju.
Realno, da ne želimo ocijene, definicije bi pisali po kojekakvim sveskama.

PS: Hvala vam za brz odban ;)

Šta sam rekao?
Nisam ga poslao kad sam vidio da si banovan, sad ću da napišem .. pazsad:D

Ja potpuno podrzavam ovo.

Gde god je bilo pitanje "za ili protiv" musaši je izbacio ovu sliku. Počinjem da se plašim da je Slobofetišista, možda čak i Ivica anderkaverd.

Čet je i ovako leglo duplaka i ljudi koji ne znaju sta pametnije da rade i onda dodju tamo pola dana da seru govna i usput izvredjaju bar njih 3-4 ljudi koji upadnu i popiju ban da bi se vratili posle 10 minuta sa jednog od 27 duplih i nastavili sranje govana. E sad, protiv ovog predloga sam jer bi seracima jos vise olaksao vracanje na cet i radjenje po starom. Uglavnom 87% ucesnika na cetu ima max 30 definicija i svaki dalji napor da se napise neka (pa jos sto mora i sa duplog) je krajnje pickasto od strane sajta.

Е, Слобо, Слобо, кад (ни)си доживео да којекаква балавурдија качи твоје слике у поспрдне намене.

Ja uđem u najpopularnije definicije dana, tu vidim tri redefinisana pojma, tri prežvakane teme, dve igre rečima i dve dobre definicije.
Ne volim da delim minuse, a na veliki broj današnjih definicija ne mogu ni plus da dam.

Sto mislis da sam balavurdija rajkarde?

Зато што качиш слику нашег вође у поспрдне намене.

И још једном да споменем. А мусаши, а женидба.

musssashe
Čet je i ovako leglo duplaka i ljudi koji ne znaju sta pametnije da rade i onda
dodju tamo pola dana da seru govna i usput izvredjaju bar njih 3-4 ljudi koji
upadnu i popiju ban da bi se vratili posle 10 minuta sa jednog od 27 duplih i
nastavili sranje govana. E sad, protiv ovog predloga sam jer bi seracima jos vise
olaksao vracanje na cet i radjenje po starom. Uglavnom 87% ucesnika na cetu ima
max 30 definicija i svaki dalji napor da se napise neka (pa jos sto mora i sa
duplog) je krajnje pickasto od strane sajta.

Mislim da nisi u pravu. Ovako bi im se otežao povratak na čet, jer bi opet morali da ocene 30 definicija i sa tog drugog naloga, pa ili će da odustanu od vraćanja ili će da razmisle dobrano pre nego što počnu da vređaju. A i nije lepo što funkcioner kaže za članove sajta da su seratori, ima na četu finih i pametnih ljudi.

nasumicno bi se davali plusevi ili minusi kako bi se sto pre ispunila kvota
treba naci drugi nacin da motivisemo ljude da citaju

A што дирате нас четере, једемо говна по читав дан и никоме не сметамо :)

Čet je i ovako leglo duplaka

Pa eto, riješili bi dva problema odjednom.

Nego, nema veze, razumijem da ovo ima svojih loših strana ali treba smisliti neko riješenje jer ako ovaj trend nastavi, sljedeće godine u ovo vrijeme svaka defka će imati samo po dva glasa (najvjerovatnije jedan od Džonija a drugi od CKM-a).

Protiv predloga.
Kobe je na prethodnoj strani lepo objasnio zašto:

Ne, ne .. nikako .. Ček, uletim na čet, vidim neki interesantan razgovor, oću da učestvujem i kurac .. moram da ocijenim 30 definicija ...