Prijava

Hihihi, slatki ste :)

Hihihi, slatki ste :)

a tek Bo da vidiš lolololo


Бенисијо

A da je poznaješ lično?

Добро, бре, нећу да ти је дирам. :)))))))))
Написао сам у претходној поруци све шта мислим. Ако сам на основу једне њене слике, рекао да је за мој укус лепа и симпатична девојка, то за мене није мување.

ua novosadjani! ua!
dosadni ste i smarate dok pricate!
jedino sto vam vredi su madjarice i domace sto povukle malo na tu stranu.

Bravo celte, u centar!

jedino sto vam vredi su madjarice i domace sto povukle malo na tu stranu.

to jest svaka druga riba hoho vi ste ljubomorni jer vam madjarice naše nisu dale pičke lolo one vole gospodu, da ih vode u teatar, na šetanje, i taj fazon

E ljudi ja sad odoh, eto me sutra, nemojte da se poubijate.

to jest svaka druga riba hoho vi ste ljubomorni jer vam madjarice naše nisu dale pičke lolo one vole gospodu, da ih vode u teatar, na šetanje, i taj fazon

ja, vole da ih vojvodjanska gospoda vodi u teatar i na setanje, al raspitaj se malo koga vole da ih vodi na nesto drugo :P

у новом саду можете да се окупите једино у камп-приколице, скупите лепо све зепе што сте понели, оне гадне капе црвене што носите, бабе и ђедове и паљба брале из моје равнице, поготово ови босанци!

ja, vole da ih vojvodjanska gospoda vodi u teatar i na setanje, al raspitaj se malo koga vole da ih vodi na nesto drugo :P

e ako si mi jebo mater hohoho možda imamo male kite al smo doktori oralnog seksa

рекао да је за мој укус лепа и симпатична девојка

Fendere očigledno nisi skontao Benisija pa da ponovim: NEŠ JEBATI!

Ne može to tako! Vi Novosađani se kurčite vašom urbanošću, a ništa ne radite! Mi, Banaćani, dobismo čukljeve na dlanovima od rada, a samo se Novi Sad gradi! Banat republika, barem federacija!

Što se uopšte organizuju okupljanja u provinciji? Danas Novi Sad, sutra Kragujevac i Niš, prekosutra već Požega i Pepeljevac.
A onda kad su neki štrajkovi i generalni protest malinara i ostalih ratara, svi dolaze u Beograd da nam ga zagađuju svojim paorizmom. Niko ne ide u Novi Sad.
Seljani, ostajte u svojim selima da sadite papriku kad niste ni za šta drugo.

Tomaševac je Orlovat!

Ne može to tako! Vi Novosađani se kurčite vašom urbanošću, a ništa ne radite! Mi, Banaćani, dobismo čukljeve na dlanovima od rada, a samo se Novi Sad gradi! Banat republika, barem federacija!

a mi šajkaši prvo smo u Djuru ginuli za madjare, pa u Titelu za neke kurce iz Beča, pa gini vamo, pa tamo, stigli do Rajne sve vam jebem, i opet državu nemamo, grcamo u stočnom fondu a para nidje majke vam ga, za šta su moji dedovi ginuli bre eeej

vi dolaze u Beograd da nam ga zagađuju svojim paorizmom

vi imate Šmrkasa i Cecu, vi ste zagadjeni ko Begej lololo

vi imate Šmrkasa i Cecu, vi ste zagadjeni ko Begej lololo

ako kapiraš moj provincijski humor hehehe

Još jedan dokaz da su vojvodjani uglavnom gurbeti, čast izuzetcima (Bosancima što studiraju)

Baci bombu vikendon na "Deltu" i "Ušće", nijedna sahrana neće biti u Beogradu!

TucanKamen
рекао да је за мој укус лепа и симпатична девојка
Fendere očigledno nisi skontao Benisija pa da ponovim: NEŠ JEBATI!

Не разумем. Па нисам имао намеру да мувам девојку на Вукајлији.

Мелки, тол'ко си ово добро написа' да и ја бојкотујем то окупљање, нећу доћ сад за инат!