Prijava

Који ће нам курац море?

Цар
А са Црном Гором не бисмо?

Пре бих са Србима из Републике Српске него са Милогорцима и Дукљанима.

Da bombardujemo Beograd, logčino.

Да нас не прозивају Рвати.

Republiku Srpsku, jer su se pokazali kao veci Srbi nego bilo ko iz komsiluka. Dobijes najvise teritorije i upravljas Drinom k'o covek. Kakvo more.

Ja bi izabro da Srbiju pripojim Republiki Srbskoj...

Ја би' Америма рек'о: СВЕ ИЛИ НИШТА!

@xxxx[{::::::::::::::::::> ++++++++++ AgНИЦА

OĆEMO SVE ŠTO JE NAVEDENO U OVOJ PESMI
PARIZ LONDOM MADRID BIG BEN
http://www.youtube.com/watch?v=NXsBllDr5l4

Царе, логично је припојити Косово и Метохију, јер ту треба много акције око дератизације, дезинфекције и дезинсекције. Мислим да радијација није учинила своје, треба јој помоћи. Све остале територије су биолошки српске, само је питање хоће ли Срби губити време на распале тролове и којекакве сподобе, или ће се борити за своја људска права као сви наши суседи - свим средствима.

ВРАТИ СРБСКУ ЗЕМЉУ ТУЂМАНЕ

ЧИКАГО! НАЈБОГАТИЈИ ЈЕ!

Ja bi izabro da Srbiju pripojim Republiki Srbskoj...

Nikako! To bi značilo da bi Republika Srpska bila u zajednici s Beogradom, dakle s gej paradama, eldepeom, vegeterijancima, Divi Gavajima i Panterama. Nikako, kad bi se desilo to ja bih se preselio kod Čampija u Federaciju, da organizujemo tetorističke ćelije u Maoči i krenemo u sveti rat na dušmane preldžijstva. Alah Huegber, Hristos se rodi, Žare i Goci!

Divi Gavajima

Хахахахахаахахахахах

Severnu Albaniju, (uključujući i Skadar, naravno). Crna Gora će pre ili kasnije prići sama, a RS je već srpska država, pa ne moramo da se ujedinjujemo. Makedonija bi mi bila izbor kada bih birao emotivno, ali racionalno time ništa ne dobijamo.

Ja bih uzo Mađarsku jer tu ima najmanje divljih balkanskih plemena, imaju razvijenu infrastrukturu i članovi su EU. Albaniju nikad ne bih uzeo, jer bi stvarala samo probleme. A ako bih uzeo RS onda bi došlo do zavade ko je veći Srbin od nas, pa bi verovatno zaratili uz posredovanje Republike Vojvodine. Krajinu ne bih, jer tamo više nema Srba. Mada uzo bih Slavoniju i to, kad već uzimam Mađarsku pa da zaokružim, i možda deo Slovenije da imam da se skijam lolol

i sad nešto gledam, kojom logikom su Albanija i Makedonija srbske zemlje lololo ne moš kombinovati istorijski i nacionalni princip decxko

Ja bih uzo Mađarsku jer tu ima najmanje divljih balkanskih plemena

Замени дивља балканска племена за угрофинско.

i sad nešto gledam, kojom logikom su Albanija i Makedonija srbske zemlje lololo ne moš kombinovati istorijski i nacionalni princip decxko

ТИ ЋЕ МИ КАЖЕШ