Prijava

C to ti je od neke kineske hrane, Bač

не то ми је од тога што је глибава омражена косоварска циганчина модератор иако овај сајт више никаквог значаја нема

mogu ja za moderatora

nemoj da vredjas decka, robuje konvencijama i nedostatku slobode i sopstvenog misljenja, ali ne zasluzuje ovakve kvalifikacije

Marko preterao si iskreno

Da, tek da ne pricam sto su Prof i Stevca ekstremno simpaticni ovako rastrcani na sve strane, tipa dvojica doktora su tu, pacijent je juce umro, a oni gledaju grafikone i oslovljavaju jedan drugog kolega sta mislite ukoliko pokusamo sa ovim?

Na forumu na forumu ljutog markovanja

Pa da, baš su simpatični. Da su došli nekad pre, bili bi baš inovativni. Drugo je što je sajt jednom nogom u grobu, i onda ti dođe ovako marko, veliki blek i bob rock i iznapušavaju te i odu.

Lol ja imam slobodan dan pa ispravljam defke svoje...i parim oči na mod forumu najsvetijim tajnama vukajlija.com, boli me baš da radim usta-na-usta...

gledaju grafikone

To je urradova ideja, ne mešaj mene tebra

koja je nacionalna manjina prof pa je zaslužio moderatora

Beli heteroseksualni pravoslavac, de ćeš veću manjinu...:(

mislio sam da me boli kurac bas al morao sam negde da dodjem da napisem

prejadno

mislim nerealno je sto ima ljudi i sto se uopste ikad ulogujemo, ali najjadnija realnost moguca je stevco admin jebeni

sto se mene tice mogu i urrad1, urrad2 i urradxx da budu moderatori, koga bre vise bole brige ko moderise ovde nije mi jasno sta dizete tolku frku ko da je sad bas dogorelo tipa po 50. jubilarni put?

sa stevicom nisam imo ikakvih dodirnih tacaka, nit je taj lik bio aktivan ovde dok je vecina nas bila kolko tolko aktuelna po forumima, niti znam kako je postao ae da kaem poznat ovde il sta vec. ako ce da moderise, nek moderise, sta me bole pacici

des ombre, jebes nesto a? :)

Nismo imali moderatore mesecima i sta nam je falilo, ako mene pitate bolje je bilo to neuporedivo nego kosmopolisko vreme

ma jes sad, satro ce nesto da se promeni kao, hahahah