Prijava

Džek London je i otac i majka. Bar po mom mišljenju.

Sumnjam da joj se može objasniti, zato nemoj ni da pokušavaš.

Meni se sve da objasniti, svakako. Međutim, čitanje treba da bude ljubav prema čitanju, ne prema kvalitetu papira i broju stranica, i kao takvu je treba i otpočeti, a ne "fake it 'till you make it" fazon, evo pročitaj prvo ovo, nema prostoproširenih rečenica i višesložnih reči, jeiii.

Reme, sto si toliko neurozan?

Reme, sto si toliko neurozan?

Možda je čitao nešto od Velša :)

Pošto se Reme dogovorio sa Remeom da je Reme u pravu mislim da ova tema treba da se zaključa jer samo Reme može biti u pravu ako ne verujete pitajte Remea.

Iako se slažem sa svime što je Reme napisao, ovo mi je pobeda. :D

Nešto od Dime tipa musketari, pa onda 45 vitezova, gospođa de mosnoro, tako neke laganezi isto mogu.

A ako je istorija smor nekome ko počinje i taj period uopšte, onda modernije malo, Ladlam recimo, špijunski i tako taj fazon. Lustbader recimo isto.

До јаја си Храсте. Ајд наставите са дијагнозама већ сам се забринуо што касните.

Ja sam počeo sa Vinetuom i Monte Kristom,ali smatram da je Belgarijada od Dejvida Edingsa idealna za početak.

E da vidiš Grof Monte Kristo isto kul za početak što reče Skols.

Reme je jedino bio u pravu sto se tice stripova... Preporucujem slican put ako je nekom tako lakse, ali nek ne cita Mikijev zabavnik, Spajdermena i ostale gluposti nego nek krene sa Vertigo stripovima: http://en.wikipedia.org/wiki/Vertigo_(DC_Comics)

Dečacima u usponu preporučujem ovu knjigu. Otprilike 15-20 godina fazon. Sjajna knjiga, čita se u jednom dahu.

http://static.kupindoslike.com/Sanse-Dzeki-Kolins_slika_XL_7930921.jpg

aj kad ste svi već tu, kako se zove Kafkina knjiga u kojoj on sebe predstavlja kao kukca il tako neku bubu? treba mi tačan naziv knjige, jer ovdje kod nas u gradskoj ne postoji ništa osim Kafkinog 'Procesa' i još par knjiga, ali nijedna od njih nije ta. dakle, tačan naziv, valjda će Amazon da usliši moje molitve.

Kad već pomenuh, može i Velša, isto piše o bitangama ko Bukovski al manje jede govana.

Koji crni Vertigo kakvi bakrači, đe je Zagor, đe je Mister No, kamo Veliki Blek?

zove se metamorfoza

nego, je l ova tema o deci koja tek počinju da čitaju ili o odraslim imbecilima?

Koji crni Vertigo kakvi bakrači, đe je Zagor, đe je Mister No, kamo Veliki Blek?

Haha, pa moze i to... Meni je Mister No bio favorit kad sam bio klinac, posle sam se vise navukao na Dilan Doga, a naravno ne sme se zaboraviti jedan od najboljih stripova Alan Ford...

je l ova tema o deci koja tek počinju da čitaju ili o odraslim imbecilima

Valjda i za jedne i za druge, ko god nije krenuo da čita a voleo bi da ne ispada više glup u društvu.

Da što pita Varner, je l' ono klnci baš ili malo stariji dripci koji počinju?