Prijava

Не гледам на све. Делим их по томе на који начин гледају. Један лик са факса, дечко има највеће знање на групи, дошао је на факс са великим предзнањем, има укуса и што се тиче филмова и музике, прати и политичка дешавања... И гледа ВБ, ужива у Вендиним и не знам чијим одвалама, јер једноставно воли и конзумира треш. Имаш и људе који раде по цео дан и онда увече погледају тај дневни преглед, ако нема нешто друго. Ни то не осуђујем, јебига, не занима их ништа него да се одморе.

А за идиоте сматрам све мађе од 50 који гледају то по цео дан или користе сваки слободан тренутак за то и идентификују се са ликковима, навијају за свог, пљују по другима... Седнеш са две такве особе, то је да се убијеш кад крену са моралисањем или пљувањем. А још кад видим статусе типа "ЕЕЕЕ СРБИЈО, У ФАРМИ ПОБЕДИО ПЕДЕР, А САД ЋЕ КУРВА" и "куда плови ова лађа, да победи муслиман !", па одузео бих им моментално право гласа. Мада сад читам шта пишем и контам да ни ми што пратимо спорт нисмо много другачији. Нисмо баш толике овце, бар не сви, али има сличности...

Двајте, нисам ово очекивао од тебе. :(

пеки, ништа лично није било у питању, немој да се трипујеш безвезе. ТО МИ ЈЕ ЛЕЖАЛО НА ДУШИ, РАЗУМИ МЕ. шта ћу кад волим трешару, јебига

Da li mi verujete da ja još uvek nisam provalio šta tu treba da se gleda?

Mislim, probao ja. Gledao jedno pola sata i ništa nisam ukapirao šta treba da se gleda pa da ti bude zabavno, na bilo kom nivou.
Pričaju neki ljudi negde. To je sve što sam shvatio. Stvarno...

пеки, ништа лично није било у питању, немој да се трипујеш безвезе.

Ма таман посла, спрдам се ја. :)

ТО МИ ЈЕ ЛЕЖАЛО НА ДУШИ, РАЗУМИ МЕ. шта ћу кад волим трешару, јебига

И као човек, и као комуниста...

ја гледам реалити шојеве, геџу и песме на пинку и тв београд, али опет ја волим да једем похован курац од чиваве па можда овде и немам право гласа

Moram da priznam da sam gledao prvu sezonu VB i baš sam se primio a i svi su gledali pa sam hteo da budem u trendu, valjda najviše zbog toga koliko se sećam, klinac sam bio da se razumemo... znam da sam u to vreme dosta pio i družio se sa leskovačkim muzičarima na umetničkom faksu koji su harmonikasali po ceo noć i dan na gajbi tako da ne znam dal imam pravo da bilo koga sad osudjujem kad gleda ta sranja...

И као човек, и као комуниста...

исто ми је и ћале рекао лоло. бар остаје нада да ћу једном водити гранд параду са ђошом.

Мада сад читам шта пишем и контам да ни ми што пратимо спорт нисмо много другачији. Нисмо баш толике овце, бар не сви, али има сличности...

Иста слика, јер су све то мање више исти ликови.

Овај форум је једино место на коме ''дискутујем'' о спорту и обично је чиста спрдња, ретко кад сам озбиљан, боли ме.
Зато у ријал лајфу ретко ко има прилику да ме чује да прокоментаришем нешто везано за спорт...или религију. Једноставно, мало има здравог разума у тим ''дискусијама''; увек је то ''мој став је овакав и покушаћу да те уверим да је исправан, то што ти причаш ме не занима, јер ниси у праву''. Зајеби то.

Најиритантинији ликови су ми управо спортске ложане. Пре бих провео цео дан са неким да ми прича о Станији и кравама него о спорту пола сата.

Не гледам као на идиоте, него као на људе којима је живот јако досадан, који немају никаквих брига, па кроз то гледање таквих програма теже да завире шта се то дешава у ријалитијима. Неиспуњени и асоцијални људи, посматрачи у животу...

Најиритантинији ликови су ми управо спортске ложане. Пре бих провео цео дан са неким да ми прича о Станији и кравама него о спорту пола сата.

Ја могу и три сата о спорту или религији, небитно, али да је нормалан саговорник. Када људи слушају једни друге и причају неким нормалним тоном, не мора овако да буде:

увек је то ''мој став је овакав и покушаћу да те уверим да је исправан, то што ти причаш ме не занима, јер ниси у праву''.

Meni su gori ovi internet hejteri(ustvari to je najgora sorta ljudi), da nije njih ja nikad, ama baš nikad ne bih saznao ko je Justin Biber i ostale medijske licnosti koje se hejtuju. Na TV jedino što pratim su utakmice i to je to, u sobi nemam čak TV, a čisto sumnjam da bi ga ikad upalio da ga imam. Mene boli kurac šta ko gleda i šta koga interesuje, svako ima svoju vrstu zabave, meni nije problem pregledati u jeku ispitnog roka Breaking Bad ponovo ili 5-6 filmova dnevno. Ja sam prestao čitati vijesti preko interneta u oktobru mjesecu i jedine informacije sa kojim raspolazem su one iz svijeta sporta i one što objave na FB(tu samo vidim naslove). Bol u kurcu je najbolji način da se sve prebrodi.

E ovako, gledao sam i prvog Velikog Brata i prvu Farmu, i to sam isključivo gledao preglede dana, ove naredne sezone tu i tamo, u principu meni radi tv dok sam za kompom, tako da je možda bolje reći da sam više slušao nego gledao. Nikad nisam komentarisao dešavanja, niti sam pričao o tome, a o glasanju, navijanju i pozivima da ne govorim. Ovu zadnju Farmu sam gledao do nekih 50 dana, i to najviše zbog toga zato što je Filip Mitrović iz mog sela, pa eto bilo mi interesantno, zanimalo me da li će da pomene selo, nešto u vezi sela, ili nekog iz sela. Da li je ovo dobar i kvalitetan tv format? Naravno da nije, ali ne vidim opet s druge strane što toliko nekom smeta ako neko to gleda, i kako neko samo na osnovu toga može automatski da okarakteriše nekog kao idiota. Stevan je uboo poentu

А за идиоте сматрам све мађе од 50 који гледају то по цео дан или користе сваки слободан тренутак за то и идентификују се са ликковима, навијају за свог, пљују по другима...

Na kraju krajeva ovde se kao i kod većine stvari sve svodi na stvar ukusa, kao i kod muzike, nekom je idiot neko ko sluša Iron Maiden, nekom onaj ko sluša Niki Minaž itd. Eto priznajem još jednom da sam gledao, pa neka i ispadnem idiot, ali takođe verujem da 90% vukajlijaša, pa čak i onih ultra-giga-sergej trifunović-buksna-kul bi znalo da navede sve učesnike ove zadnje Farme.

Da. Ne idiot nego lakoverna zatucana persona sa viska slobodnog vremena i manjak ambicija. Komplet od granda do farme

Не гледам на све. Делим их по томе на који начин гледају. Један лик са факса, дечко има највеће знање на групи, дошао је на факс са великим предзнањем, има укуса и што се тиче филмова и музике, прати и политичка дешавања... И гледа ВБ, ужива у Вендиним и не знам чијим одвалама, јер једноставно воли и конзумира треш. Имаш и људе који раде по цео дан и онда увече погледају тај дневни преглед, ако нема нешто друго. Ни то не осуђујем, јебига, не занима их ништа него да се одморе.

А за идиоте сматрам све мађе од 50 који гледају то по цео дан или користе сваки слободан тренутак за то и идентификују се са ликковима, навијају за свог, пљују по другима... Седнеш са две такве особе, то је да се убијеш кад крену са моралисањем или пљувањем. А још кад видим статусе типа "ЕЕЕЕ СРБИЈО, У ФАРМИ ПОБЕДИО ПЕДЕР, А САД ЋЕ КУРВА" и "куда плови ова лађа, да победи муслиман !", па одузео бих им моментално право гласа. Мада сад читам шта пишем и контам да ни ми што пратимо спорт нисмо много другачији. Нисмо баш толике овце, бар не сви, али има сличности...

Evo, Steva je objasnio, isto kao što ja od svega na TV najviše volim da gledam one treš emisije na History-ju, tipa Ancient Aliens, Pawn Stars i one razne lovce na aligatore i ostale redneke. Isto sranje ko i Farma i ostalo, mada može recimo da se sazna nešto pametnije.

A što se tiče History kanala, nek puše kurac. Već sva mjeseca nije bilo JEDNE JEDINE EMISIJE KOJA IMA IKAKVE VEZE SA ISTORIJOM! PUŠI KURAC USTIM I TVOJI GOVNARI SA POLOVNIM STVARIMA, VANZEMALJCIMA; ANTIKVARIMA, AUKCIJAMA, JEBEM VAM MATER U PIČKU JA! To je materijal za jednu emisiju koju bi prikazivao jednom sedmično, NE ZA CIJELI DAN; CIJELU SEDMICU CIJELU GODINU!

Boli me kurac, nego i ovi iz Nacionalne geografije krenuše tim putem, i jebem im mater. U pičku.
Diskaveri je govno za ložane.

I od kad tačno je negledanje TV-a isto šo i "JA SAM INTELEKTUALAC, AKADEMSKI GRAĐANIN, NOSILAC I ČUVAR VISOKIH ZNANJA! TV JE NAPRAVA ZA SUŽNJA!"?

ja neam onaj Histori čenel, al iam onaj VIASAT History, e, to je sranje kanal.

mada, na smrdljivom ajpitiviju najviše gledam ovo

http://investigation.discovery.com/

mada, umeju da smore i oni dakako i jašta.

VIASAT Histori je institucija za ove antikvare

Meni su gori ovi internet hejteri(ustvari to je najgora sorta ljudi), da nije njih ja nikad, ama baš nikad ne bih saznao ko je Justin Biber i ostale medijske licnosti koje se hejtuju. Na TV jedino što pratim su utakmice i to je to, u sobi nemam čak TV, a čisto sumnjam da bi ga ikad upalio da ga imam. Mene boli kurac šta ko gleda i šta koga interesuje, svako ima svoju vrstu zabave, meni nije problem pregledati u jeku ispitnog roka Breaking Bad ponovo ili 5-6 filmova dnevno. Ja sam prestao čitati vijesti preko interneta u oktobru mjesecu i jedine informacije sa kojim raspolazem su one iz svijeta sporta i one što objave na FB(tu samo vidim naslove). Bol u kurcu je najbolji način da se sve prebrodi.

Интернет хејтер није исто што и "мрзим Биберчета - ја сам кул" сорта људи. Ови други оживљавају такве идиоте, и промовишу их, иако пљују по њима. Јер било какав маркетинг је бољи него никакав маркетинг.
Не сматрам све пратиоце тих гована идиотима, али велику већину да. Додуше, читање коментара на Блицу је еквивалент гледању ВБ-а, све у свему све је то обиље треша.
Мене једино нервира то скрнављење Орвеловог ВБ-а и прављење таквог говнета од нечега за шта је заправо требало користити мозак. Али јебига, људи су говна и усраће шта год да им даш у руке.