Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. Daće Teo trojku opušteno

  2. ЂУРА РЕКО ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ ЧУДО. ЗНАЧИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЕСИ ЧУДО ЈБГ

  3. Tako bih tukao ove Špance nogama i rukama. Poželim nekad da je Miličić tu čisto da se nekome najebe mile majke, pošto ovi nemaju muda to da urade. Sad kao Španci igraju, sad kao može, a prošlu utakmicu kraj sa krajem sastavljaju. Sami smo sebi krivi za ovakav rezultat najviše, ali koliki su cigani ovi Španci pa to je neviđeno. Definitvno mi postaju jedna od najomraženijih nacija. I eto, ode mi pritisak sad na 160/100.

  4. Јебени Руди, одма их је убио у појам оним тројкама на почетку. Ајде што су боље играли, јебига, искуснији су и квалитетнији, али јебени усери не промашују тројку. 7 од 12, пу!

    НЕМА ПРЕДАЈЕ! Борба макар за 50 поена да се пребаци, ако не може за нешто више да се бори.

  5. Meni žao onih ljudi što su potegli iz Srbije da gledaju ovaj jad.

  6. Tako to rade Španci. Nariktaju sebi protivnika, i dogovore se da isponižavaju i iseru se u usta. Naši su ušli sa luzerskim stavom u tekmu i do kurca. Bojim se da ćemo posle ovoga biti 8. i izduvati plasman na SP

  7. Трудим се да испоштујем ове јаднике на терену, ал' све више ми се гаси телевизор.

  8. Није ме доста дуго оволико изнервирала нека спортска приредба.

  9. Све разумем бољи су, али јел ми у нападу баш немамо идеју? Јел организује то Дуда или шта? Имам осећај као да немамо тренера, или да га не слушају уопште.

  10. SPANCI VI STE OBICNE KURVE, ZELEO BIH DA VAM BOMBARDUJEM VASU PEDERSKU DRUZAVU

  11. ima dobra emisja o kuvanju...sada cepaju neke recepte.na kanalu 9.preporucujem

  12. Брате наши се предали, е ово је већ одлика пичкетина.

  13. ŠTA JE OVO JEBOTE

  14. Мени се чини да онај Недовић ништа ни не покушава у нападу.

  15. DACE BOG DA VAM SE DESI NECRECA KAO JUNAJTEDOVIM IGRACIMA, SAMO 10 PUTA GORA!!!!!!!!!!!!!!

  16. Odoh ja da spremam kuću, bar se neću nervirati i čuditi.

  17. ГАГИЋ НАЈБОЉИ СТРЕЛАЦ, ТРПА ДЕЧКО!!!11

  18. dudo daj ostavku i oteraj ove nase pizde u kurac

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.