Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. i sad opet idem da trcim oko zgrade od muke

  2. шта су шпанци криви сти нормалан дечко, имали су и право и прилику да калкулишу, губе, добијају или шта год, такво је такмичење. ко нас јебе.

  3. не брините саће одбојка за 2 дана.

  4. ТИ СИ ПРВИ ЦЕНТАР, КАТИЋУУУУУ...

  5. zato ih nikad i necu voleti niti postovati, zato sto uvek biraju slabijeg a onda se izdrkavaju

  6. Зашто не могу као неки да кажем да није то то о да није као кад су играли Дивац и Сале, па да се лепо не нервирам и не дерем грло сваки пут?

  7. Vreme je da se Duda povuče, hvala mu za ono što je dosad uradio, ali mora neko mlađi sa drukčijom filozofijom igre da dođe.

  8. А што би био пизда и рек'о да није то то? Нећемо ваљда подржавати наше само ако су за две светлосне године бољи од свих осталих европских екипа?

  9. ŠUTNI ZA TRI MAJKU TI GROBARSKU!

  10. ako je gagic za repku, odo ja u barsu

  11. Кога би ти звао у репрезентацију да си имао проблема са играчима на центарским позицијама? Де ми наведи још 3 наша центра да знаш за њих. Није лош момак, биће од њега нешто једног дана.

  12. katic nosom uvatio loptu

  13. Šta vrtiš šutni majku mu!

  14. Ubacili više trojki nego mi slobodnih.

  15. Gagula se makar trudio danas.

  16. 9 debitanata i među 8 najboljih u evropi. Nije mala stvar. Nadam se mjestu za SP. :)

  17. IDEMO PO ZLATO U ŠPANIJU!!11

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.