Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. Ovaj sanitarni ili transferiše ili troluje za sve pare.

    da,sve to odjednom.
    jebi ga...ako se ne misli kao ti,onda to ne valja...

  2. ЗАПАТУ ЗА ТРЕНЕРА ДА ДОВЕДЕ ДИВЦА И ДАНИЛОВИЋА ОПЕТ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ! И ШАРЕНЦА ЗА СТРУЧНОГ САРАДНИКА!

  3. БАТА МУТА БАТА КАРИ БАТА БОЖА БАТА ЖЕЉКО БАТА ДУДА БАТА БОША БАТА МОКА БАТА ШАКОТА

  4. Једино што може да извади ово првенство је да Кросасани буду осми!!1

  5. ТАКО ЈЕ АНДРОСЕ, МЕНЕ ЗА СЕЛЕКТОРА. Прва петорка- МИЛОСАВ, МИЛУТИНОВ, ГАГИЋ, БОГДАНОВИЋ И МУСЛИ. И НАТУРАЛИЗУЈЕМО КИНСИЈА. Навијам за Партизан, али нема то везе с тим.

  6. ТАКО ЈЕ АНДРОСЕ, МЕНЕ ЗА СЕЛЕКТОРА. Прва петорка- МИЛОСАВ, МИЛУТИНОВ, ГАГИЋ, БОГДАНОВИЋ И МУСЛИ. И НАТУРАЛИЗУЈЕМО КИНСИЈА. Навијам за Партизан, али нема то везе с тим.

    DEFINITIVNO ZAPATU ZA SELEKTORA SLABI SMO NA POZICIJI CRNCA

  7. А немојте шта Дуди замјерит, наш Дудо је умио то саставит кад су се сви озлиједили а ви тако легенду пљуват. Ако се повуче, трјеба довјест исто искусног неког, ето Ранко Жјеравица. Божо, Хан Пијесак, поздрав вама и вашој породици.

  8. Ja sam zadovoljan. Juče sam čak navijao da bude jedno 50 razlike. Bilo bi dobro da danas pobedimo i da idemo na svetsko prvenstvo. Voleo bih da Hrvati ispadnu, a ako ne ispadnu onda makar neki zemljotres u Zagrebu da bude.

  9. Главни, синоћ сам сањао како сам главни координатор српских саботера у хрватској. ССУХ. И подмећемо пожаре широм обале, минирамо пруге, саботирамо трафо станице, бандере сечемо, загађујемо воду, вршимо отмице и правимо атентате на виђеније Усташе... Најлепши сан у животу.

    Ок, нисам сањао, маштао сам, али то није поента. КОКОШКУ ЗА СЕЛЕКТОРА, ОБЕЗБИЈЕДИЋЕ ЂИЛАС КОНЦЕНТРАТ ХЕХЕ.

  10. Neša Trauma i njegova ciganska karma.
    Jedini razlog što nismo uzeli zlato.
    Reko sam to pre mesec dana

  11. kolko dobra tema!

  12. Dovodimo Bogdana Tanjevića za trenera, on taman podućkao nargilu u Turaka, a kod nas bi bio odličan!

  13. A zasto ne Luku Pavicevica, sto jel to sramota? Sta je, nece niko Luku Pavicevica, sto, jel sramota to mozda?

    http://1.bp.blogspot.com/-nV0Dres8kcg/UBFNbUkvLJI/AAAAAAAAAEU/rRZRQ1N2-cQ/s1600/The-Fifth-US-Dream-Team.jpg

  14. Doće nama ovaj iz Slovenije. BOŽIDAR ĆE DA JEBE

  15. Od srba ostalo da navijamo samo za Bojana Bogdanovića. Ispali i Zoran, Goran i Božo.

  16. Ja mislim da je Duda trebao da povede Milosava i još pešes njegovih ortaka iz kraja pa da vidite kako Milosav jebe Evropu. Dudo nemaš pojma, prodaj titule na limundu.

  17. Јесмо ли то ми опет изгубили утакмицу после 3 минута?

  18. - Па видите, ми смо у ову утакмицу са Словенијом ушли спуштених гаћа, нама није битан пласман на СП, нама су битни само голубови.

    Дуда Геније.

  19. TRČI U ODBRANU KAD OMAŠITE JEBEM VAS U NOGE VRLJAVE. AKO OVAKO NASTAVE OPET ĆE NAS NADOJITI KO VOLOVE.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.