Prijava

Знам да има та дефиниција већ.

kad se samo setim kako sam zdrao mast i alevu..
A sad ne mere.. Mast ruzna.

Pušti nostalgiju, aj se pronađi majčin sine.

http://www.thefacesoffacebook.com/

Kakve bre nostalgije, bolan?
Mislim, isforsirate vi to pomalo. Prvo, nis ti Mitke ni rođen bio kasu Sajmunja i Garfankel kharali. Drugo, za čim da žališ? Svi se sećaju samo lepih stvari, pa ih zato nostalgija jebe. Ja rat i bombardovanje pamtim kao ekstra deo života, ali ne bih pisao pismo podrške Klintonu sadržine "Kaće opet?". Ljudi su mnogo zaludni i žive u iluzijama, nekoj ulepšanoj stvarnosti. Misliš da je nekad bilo bolje zato što ti je lakše da se setiš problema koji ti sada pritišću grbaču nego onih koje si rešio godinama unazad. Ne piči me nostalgija zato što znam da nema nazad, realno.
Kakva nostalgija, kakve pičke materine...

Знам да зајебава. Мислим да се некад боље троловало на овом сајту. То је носталгија...

клинтоне немаш шансе пичка ти материна жидовска

немаш шансе

па зајебавам се што рече Брус, шкк, какво црно троловање?

Сећам се кад су Моша и Тирке играли у репрезентацији ееееее то је био тим, а не ови сад Тошићи, Марковићи, Закасалице...

za čim da žališ?

Не жалим се, пало ми просто на памет да видим како остали размишљају на ову тему. Ако пажљиво прочиташ уводни пост, видјећеш да нигдје нисам себе споменуо. Елем, мислим да сваког човјека (ако је уопште човјек) некад сустигну мислим у којима мало пребере прошлост и преиспита све што је иза њега. Ако ти то никад не радиш, твоја ствар.

ja se sećam kad sam na radnoj akciji startovao Slovenku, a ona samo rekla "hihihihihi, baš si sladak"... jebiga, imao 11 godina, a ona bila jedra...

Nisam napisao da se žališ, već za čim žališ.
Preispitivanje prošlosti je ok, to vodi nečemu, ali to nije nostalgija. Nostalgija je žal za prošlim, a to uopšte nema poentu. Postoji i ova novokomponovana kvazinostalgija žala za nečim o čemu pojma nemaš, učestala među klincima do tlinest godina koji voršipuju Jugoslaviju, Tita, Dražu, koga god, a nemaju ideje ko su ti ljudi i o čemu se tu radi.
Ovo " Otvorio sam temu i saću samo da Ve posmatram" baš i nema smisla. Ne bi ti ovo otvarao da te počesto ne puca noštalginja. A nema to smisla... Nimalo... Možeš samo rak da dobiješ od stresa i nerviranja. Ne zajebavam se.

Samo jedna reč za nostalgiju koja sadrži sve što nostalgija nosi:
Tekst čitali: Nebojša Gurović,Tatjana Stanković ,Violeta Peković.

Носталгија - када завучеш руку у гаће, извадиш кусур, болно уздахнеш и чекаш да видиш шта ће да процури.

http://www.youtube.com/watch?v=2zXelQkfC_Y

Evo na primer mene ova pesma nekako seća na neka bezbrižnija vremena. Nostalgija je nešto što svaki čovek treba da ima. Čak i mi sa ovih prostora imamo neku dozu nostalgije prema onim šugavim vremenima iz devedesetih, svih ti sranja i opet se čovek (na svu sreću) često seeti i onih lepih momenata u tim tužnim vremenima.

Nije to neko nedostajanje i čežnja za tim vremenom, bilo je i prošlo. Al ope košto je rekao jedan veliki mislilac, na ovom sajtu poznatiji kao Tulumbać:

Kad se samo setim kako je nekad sve bilo super dođe mi da umrem sad kad nije ništa super u poređenju na nekad kad je sve bilo super a sad nije.

bilo je to davne 1941...

Ja volim sve što vole mladi

Остајем ко клинац до два ујутро да гледам Дивца и Стојковића како играју против Шакил о Нила и Кобија. Сад једино Коби још игра.