Prijava

imam dvajes pet godina i delimicno se osecam matoro. Radim cele nedelje i kad dodje vikend, vise se ne nasikam ko nekad i pravim haos vec se cudim "ribama" kad kazu da su devedes osmo i kad dodje matematika pa kaze da sam des godina stariji od svih njiju

Сећам се кад су Моша и Тирке играли у репрезентацији ееееее то је био тим

I kad su titrali živa jaja jedan drugom.

Osećam se matoro kad se spomene nešto što poznaje moja generacija, da pri tome niko od prisutnih (mlađih) ne zna, ili ne kapira, u čemu je bio zadovoljstvo. Svešće se na jugonostalgično nabrajanje, pa preskačem detalje.
Taj osećaj se u veoma kratkom vremenu poništi ako se namesti da niko (ili većina) mojih vršnjaka nema pojma kad se spomene aktuelna fora. Desi se da ""sam u toku". A desi se i da budem van teme, toka, aktuelnosti...(onda sam sama sebi turbo matora).

I osetim se užasno starom ako izlistam poslednjih desetak ili dvadeset godina svog života i to uporedim sa "ostatkom". Te godine su prošle u brišućem letu.

bila lepa vremena kada sam vario sa gavrilom principom,dok je bob marli pevao iz oblaka...

otvaraca teme uhvatila nostalhija za vukajlijom iz leta 2013. pa je sa suzama u ocima napustio
kako cemo bez tebe mitke,to vise nije to to
eh,kad se setim onako kroz maglu avgusta 2013. kako je sve mirisalo i srecnih lica,od toga ostala su samo secanja :((

dajte mitketov oproštajni. Bobe okači uz onu sličku sa gandijem.