Prijava

Samo čet ostaviti, da Lazić napokon bude zadovoljan...

уууууу штатирекккоо

:ОООООООООООООООО

ja nemam svoj stav.

samo, čini mi se da se prečesto odabiraju i te popularne i odabrane...gubi smisao onda...i ako ti odaberu nešto ne osećaš se posebno jer je odabrano još 20 autora tog dana.

i da, banovati sve koji predlažu defke za odabranu, a pritom kao obrazloženje stavljaju ''okej je lik, zaslužio je i on da ima neku odabranu''...
jbt, tim tempom za dva meseca neće postojati autor koji nema ili popularnu ili odabranu ili kurčina.

Ође фали Милошевићева батина..

MOJ ZVANIČNI PREDLOG

Nekonstruktivne komentare karakterisati kao spam. Ne vidim zašto da se zbog npr. spema operativne teme banuju ljudi na više dana, a ovi starački razgovori komentatora karakterišu kao nešto sasvim normalno. Da su bar zanimljivi, nego su patetično-nostalgični i veoma uvlakački. Sve su ređe lucidni, a sve češće dosadni i generički.

Ako je deo nekog foruma spam free jer je kao ozbiljan, zar ne bi bilo normalno da komentari budu još ozbiljniji jer trebaju biti feedback? Takođe, okarakterisati kao reklamiranje komentare tipa: "Odlična defka, ali ova moja više voli kad joj uradim kragnu. +++ ;D", jer je to još crnje od reklamiranja početnika koji su tek došli. Još su oni iskreni i direktno reklamiraju, ne kao ovi namazani. Takođe, ako se već odabiraju glasači, nek se lepo uvede tačna kvota, ne ovako da ljudi ne znaju na čemu su.

Verujem da će se kritična masa okupiti oko ovog predloga: pre svih, nepopulistički moderatori tipa Zyclon i Remac; dalje, svi koji su otvoreno atakuju Sektu i ostali pošteni ljudi. Ako je već to nemoguće, otvorite Pojzen i Staračku sobu na četu i oni će tu moći još neposrednije da interaguju. Takođe, lepo bi bilo da se Agilni i Bruce razmoduju.

Aj sad ti to lepo ispočetka prekucaj... al polako. Ne kapiram jbg, šta sad ti ustvari predlažeš?

spam free

feedback

PEDER, BRAĆO! PEDER!

Kizo, reci nešto što ne znamo. :D

Takođe, lepo bi bilo da se Agilni i Bruce razmoduju.

Pičkin dim, javi kaizenu na PVT da želiš da me razmoduje i obrazloži svoj zahtev. Nema nikakvih problema što se mene tiče, ne bi bilo prvi put. Ja ću nastaviti da pišem kao i ranije, čak ću i dalje biti autor koji ti je dao najviše pluseva od svih koje imaš.

Daaj, kaizen ne čita pvt, ja mu slao da mi promeni nick i nije mi promenio.

I, da,
http://i765.photobucket.com/albums/xx294/cliford40/bth_why-so-serious.jpg

Pišite, čitajte i ne jebite su čmar.

Pišite, čitajte i ne jebite su čmar.

Lock please!

Konte, nisam ja ozbiljan, ja sam najozbiljniji :)

Bruce, ne sumnjam da si ti gotivan i dobar čovek, Agilni znam da jeste, ali mislim da si ti uveo to "darivanje", što je Agilni kasnije doraodio. Neću da pišem ništa, ali taj je metod strašno glup. Ok, ima smisla nekad malo nagraditi korektnog autora, ali ne da to bude primarni metod izbora sadržaja. Jbg, ako ja loše pišem, ne želim da mi se nešto po defaultu odabira na svakih tipa 5k glasova. Mada, ni ne odabira se, ali to je u stvari strašno glupo. Evo, lik koga trenutno držim kao najboljeg autora, Ajvar, ima npr. manje odabranog sadržaja od velikog broja "u trendu" autora", iako je razlika u kvalitetu ogromna. Nije meni toliko do definicija i neće meni biti lepše na sajtu ako sad počne da se odabirao nešto što ja cenim kao kvalitet, ali sigurno neće samo meni biti trulo gledati sumnjiv kvalitet samo jer je autor ok lik.

Blejim ovde s vremena na vreme, neću da budem remetilac, ali neću ni da ćutim. :)

P.S. Bruce, namazan ti je to argument oko pluseva koje mi daješ. To što nisam dobar autor kao neki, ne znači da ne mogu da kažem kad se nešto trulo dešava. Ili znači?

Да се умодује овај чкоде: http://vukajlija.com/recnik/autori/37371
Мисим да би се сајт препородијо.

P.S. Bruce, namazan ti je to argument oko pluseva koje mi daješ. To što nisam dobar autor kao neki, ne znači da ne mogu da kažem kad se nešto trulo dešava. Ili znači?

Ne kenjaj, svi znaju da se meni može reći sve. Da si ovako obrazložio zahtev za razmodom ja ga ne bih komentarisao uopšte nego si kao Ciceron završio govor argumentom "Bilo kako bilo, Brusa treba razmodovati". Nisam ja uveo darivanje, samo ga volim kao metod nagrade za životne uspehe. Nije mi to jedini razlog za odabiranje defki, štaviše, mnogi nisu dobili odabranu iako sam želeo da ih darujem. Jednostavno nisam našao ništa vredno, a da već nije odabrano. Uostalom, možemo naći i kompromisno rešenje - da budemo obojica zadovoljni, a da ja ne budem razmodovan:

OD DANAS PA NADALJE JA VIŠE NE STAVLJAM DEFKE U ODABRANE. NEMOJTE NI TRAŽITI NI OČEKIVATI, NA PRITUŽBU ODGOVARAM ONAKO KAKO MOGU.

Ма не треба никога размодовати, само убацити више четера у мод тим да буде равноправна вековна борба око превласти на сајту.

Ne kenjaj ni ti, mod tim ima dva komentatora i osam četera :)