Zvuk tišine

  1. Odmakni se, Bobe, od umetnosti, jer to je politika to što hoćeš.

  2. Nije to politika. To je umetnost. Jer kreira nešto vredno divljenja.

  3. Divim se ja i mom dedi, davio je medvede golim rukama, ali nije bio baš umetnička duša.

  4. Banalizuješ stvar. NISAM TO OČEKIVAO OD NEKOGA KO JE PIŠAO PO NARODNOJ SKUPŠTINI?

  5. Valdemare, uopšte mi nisi odgovorio na post i moja kritika je bila u drugom smeru.
    Kada govorimo o mladoj dami nisam siguran da i ona zna šta želi da pokaže ali je dospela tamo gde je htela. Ova tema je samo nuspojava.

  6. Što ljudi traže neke više skrivene poruke nije Davinčijev kod bogajebo, možda samo stoji radi stajanja: " Haha staću ovde da vidim kako će se ovi utripovati jer stojim?" Možda dosadno curici, a možda je pukla na živce. Garantujem da masa tih šuuuuu umetnika tako nabaca neke kurcanije o kojima ni oni pojma nemaju pa se ljudi tripuju šta je hteo reći, neki manje pragmatični ljudi vole da to zovu i interpretacija. Imao je highlander007 jednu defku o tome baš. ;-)

  7. ALO LJUDI , RIBA KOJA CUTI, PA TO DA SE OZENI MOMENTALNO!!

    Odes u kavanu, ona cuti.. ODes na tekmu ona cuti.. jebes drugu ribu, ona cuti..
    raj jebote

  8. ALO LJUDI , RIBA KOJA CUTI, PA TO DA SE OZENI MOMENTALNO!!

    Који Блиц коментар, Сунце ти јебем. Капирам да би се тамо људи одушевили.

  9. Ćuti, ćuti, i onda ubije sekirom na spavanju, to je već viđen scenario iz crne hronike, kad je pitaju zašto je to uradila, kazaće: Pa to je deo mojeg novog snaf performansa.

  10. znaci ona tako stoji nepomicno,ko oni engleski cuvari
    kladim se da bi je mogao nasmejati,kad bi stao pored nje i lupetao gluposti,pocela bi da vristi od smeha...kakvo kameno cutanje,sklupcala bi se

  11. UMETNICI I OSTALI NERADNICI,
    ZAPITAJTE SE DA LI STE DANAS I KOJOJ MERI PRIVREDILI SVOJOJ ZEMLJI?
    ŠTA STE DANAS UČINILI DA SPASETE KOSOVO?

  12. Treba joj ispričati neki Žajkov vic, propade joj performans u momentu.

  13. Ja je podržavam, ne u svim segmentima (Hoće li neko da me oženi, ili što stoji ka kip), iz razloga što mrzim nasilje. Narod ju je pogrešno shvatio, nema tu nikakve sakrivene poruke osim tihog bunta.

    Čudi me da se nije javio neki Bosanac da reče da je zna, ja sam stekao utisak da se skoro svi Bosanci međusobno znaju. Možda radi za DB?

  14. А 'сте видили 3 камере на њој ?
    СНИМА КУРВА ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ НА ФАКСУ МАЈКУ ЈОЈ!

  15. Ja moram da istaknem, HOĆE LI NEKO DA ME OŽENI je logičan natpis samo ako je ona u stvari muškarac. Žene se udaju, i uzimaju se za ženu, a ožene samo muškarca. Ženom. A ona se uda za njega. A on je uzme za ženu. Osim sko ovo nije tihi protest protiv rodnih stereoripa u srp... je l' još uvek srpski tamo?... recimo, u maternjem, ili BHS-Maternje-Našem jeziku.

  16. Vlade limar he he hehehe

  17. Vlade limar he he hehehe

    xe xe xe xe

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.