Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014

  1. Па и ја очекујем да заврше са нулом, зато ми није јасно откуд тако велика квота. Наравно, могуће је и да откину бод некоме, увек буде солидан број изненађења.

  2. Uzeo sam dodatak mozzarta, specijal onaj i najveća kvota je koliko sam video 900, to je da Brazil uzme nula bodova, Argentina takođe... Da Alžir uđe u finale, bla bla...
    Ali dobra kvota, trenutno 40 je da finale igraju Brazil - Francuska. Kvota je 70, a Špance nek neko drugi izbaci i tako u krug, i Francuzima finale i njima dosta.

  3. jeste, ko zna šta sam ja utripovao dok sam čitao lolo, prsko sam

  4. Ali dobra kvota, trenutno 40 je da finale igraju Brazil - Francuska

    ja malopre gledam ono davidovo, i po samom kosturu deluje mi kao da finale brazil- engleska nije nemoguće a ni kvota nije loša sigurno. staviću 100 dinara na to verovatno

  5. Dvajte, ispravka, kvota na Brazil / Francuska je 70!
    Ne znam otkud sam 40 otkucao...

  6. Ма какви црни Енглези, увек испуше курац. Ал' ко ће га знати...

  7. Dvajte, ispravka, kvota na Brazil / Francuska je 70!

    za tako nešto francuska mora da bude druga u grupi i kasnije da pobedi najverovatnije argentinu i rusiju/portugal; a onda španiju/italiju/englesku/holandiju

    ali ko zna, kocka je kocka :D

  8. Ма какви црни Енглези, увек испуше курац. Ал' ко ће га знати...

    ne znam da li sam pričao na sajtu ali sam pre par godina sanjao kako igramo finale sveckog sa englezima. gubimo 1-0 i izjednačimo negde pred kraj prvog i onda sam se probudio

    znači ako ikad budemo igrali sa englezima u finalu sve pare na 1-1 prvo poluvreme, do tad sitna lova na engleze u finalu

    I DE MO

  9. Dvajte, ispravka, kvota na Brazil / Francuska je 70!
    Ne znam otkud sam 40 otkucao...

    ОВО ИГРАМ!

  10. Oće kurac Francuzi do finala.

  11. Švabo će ga ispušiti od Brazila u polufinalu i osvojiće opet treće.

  12. Немачка осваја.

  13. Јбг, Французи су то, могу да испадну у групи, могу и до краја. Ионако навијам за њих, тако да оно...

    Немци ће вероватно до полуфинала, за Бразил нисам баш сигуран, вероватно ће да газе, али имаће и велики притисак...

  14. Crveni kartoni < 18.5 1,85
    Iran 0-2 1,55
    Kolumbija faza eliminacije 1/8 3.00
    Staridž najbolji strelac Engleske 3.80
    Kostarika broj bodova u grupi 0 2.70
    Golovi < 155.5 1,85

    Скроз сам баталио клађење, мада се никад нисам нешто ни кладио него с времена на време а више ни то, али јебеш ми матер ако не узмем 500 кинти и одиграм 5 оваквих тикета из зајебанције... Ако прође, прође, имам више за клабинг а ако не ко јебе 500 кинти

  15. Ne razumem, odigraćeš pet istih tiketa? :D

  16. није ни чудо што те сви поливају :Д ХДДД
    :ПпП