Prijava

nahranili smo te govnima ajde sad beži odavde

Dovoljno je ovo na početku što piše da nije pogodno za starije od 21...

Pogledo prve dve, oscilujem izmedju silovanje slenga, u kurac krasni i nije lose ovo.

zasto mi nesto govori da je ovo pretesko sranje?

i da otvarach teme pronto ima neke veze sa tom serijom lolo

#samo kažem - jebo majku hajde da snimimo seriju na isti fazon ima da napravimo hit jebeni

samo da kažem da meni ovo leži; muzika je dobra, dobra je i radnja, barem za sad, stvorili su fin temelj za širenje priče kakvu god požele, epizodice su fino ukomponovane i imam osjećaj da će ovo uskoro izgledati sasvim pristojno

zapratio

Nije loše ovo gomno, u moru boljih života i paja i jarića, lepo je videti mladu krv, pa makar bilo i u vidu eldepe-indi-fazona. Podržavam ovakve serije, a i biće sve bolje.

Izdrkao sam na Jovanu #SamoKažem

jedino što je i malo interesantno na internetu a napravljeno od strane 17,18-20 godisnjaka je neki amater internet prajvat video.

ostalo je golo govno. mršte u obdanište!

#samokažem

Zašto imate potrebu da čoporativno popljujete nešto po defoltu, bez prethodne procene i konzumacije? Mene mrzi da pogledam seriju, stoga neću davati komentar, ali ovo ovčarsko-kablarsko ponavljanje fraza i stapanje sa prethodno izrečenim kritikama je apsolutno gej pederski.

ti si gej pederski, hohohohohoho!

ozbiljno, nisam gledao seriju, mozda je i zanimljiva, al mi nekako cudno na vukajlji, medju profi cinike da se okaci ovakva tema, sta bi ocekivao? :)