Ja imam (beskorisni) talenat

  1. Могу да причам енглески са лондоским, пекамским, бирмингемским и шкотским нагласком.

    Која фора, јеботе. Да те чујем једном, умрла бих од смеха. :)

  2. Мени се увек моји искидају на часу енглеског пошто кад читам и причам имам онај енглески нагласак...

  3. Мени то лепо. :)

  4. Е и то да чујем од неког. :)

  5. Cole, ko te to slag'o da umeš? :P

  6. Мени се увек моји искидају на часу енглеског пошто кад читам и причам имам онај енглески нагласак...

    Nešto imam utisak da bi ti se i u Engleskoj iskidali :))))

  7. Немој тако, кад сам био у Италији и причао енглески сви мислили да сам Енглез. В)
    Мада Италијани знају енглески као ја норвешки али 'ајде...

  8. Italijani i maternji jezik pričaju rukama :)

    Umem da se našminkam bez ogledala.

  9. Mogu da jedem bez ikakvog reda, pa da se ne proserem.
    Recimo, počnem sa kolačem, onda uzmem meso, zalijem jogurtom, onda uzmem supe, pa salate i na kraju sve zalijem nečim gaziranim.
    Inače, jednom sam jeo nutelu sa salatom od krastavaca.

  10. Inače, jednom sam jeo nutelu sa salatom od krastavaca.

    Zašto?

  11. Inače, jednom sam jeo nutelu sa salatom od krastavaca.

    А јеси пробао од горе да ставиш мали траписта изренданог, са ајваром помешан наравно?

  12. I da prelijes pticjim izmetom.

  13. Mogu da jedem bez ikakvog reda, pa da se ne proserem.

    Isto. Znaš ti da sam ja jednom stavio u istu čašu, pazi sad: čokoladno mleko, mlevenu plazmu, breskvu i još neko čudo, sad ne mogu ni da se setim šta je još bilo? :D E, da, i Kolka-Kolu. :D

    Мада Италијани знају енглески као ја норвешки али 'ајде...

    Iz ličnog iskustva potvrđujem da definitivno znam bolje norveški nego oni engleski. :)

  14. Pišem definicije na Vukajliji.

  15. Ja pisem lose definicije na vukajliji.

  16. Ja mogu , ne mogu da se setim .. :)

  17. Ja hvatam muve golim rukama ... fijuuuu i gotovo ... Ne znam da li da se prijavim za Ginisovu knjigu rekorda ali odbiće me sigurno ...

  18. Kad mi kažete riječ, mogu o'ma da vam ka'em koliko ima slova :P

  19. Razdvajam reci na slogove lajk a bos.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.