Ja imam (beskorisni) talenat

  1. Mogu da pisam sa razdaljine od 3-5 metara i da nepogresivo ubodem wc-solju. Podrazumeva se naravno da se primaknem pri kraju :) Takodje lako prebrojavam ljude. Danas sam rekao da ima 27500 delija na marakani. Bilo ih je 26930 :)

  2. Imam škripeće oko jako bučno škripi kad žmirkam, ovo retko radim jer se ljudi zaprepaste kad to cuju...
    jako dobro vidim u mraku i ako je pravo osvetljenje oci mi takodje svetle u polumraku...
    nekad umem da izgorim na suncu za pola sata...
    nekad mogu da ne spavam i po 5 dana i da se osecam relativno normalno...
    nekad mogu da ne jedem i po nedelju dana prosto nisam gladan a mogu da pojedem silu kad hocu...

  3. Umalo da zaboravim, mogu košticu od višnje da pljunem preko kuće. Iz sedećeg stava jbt... :) A i sve što je zašiljeno zabadam u cilj. Noževe, makaze, sekire, šrafcigere. Nož i do 6-7 metara daljine. Kao klinac sam bio opsednut sečivima pa ostalo...

  4. Ja ispijam kriglu piva brže od ikog koga poznajem...

    ocigledno se ne poznajemo. :)

    ja imam talenat da me sve zivo interesuje, a da ni u cemu nisam strucnjak.

  5. Možda se nekad i upoznamo pa ti očitam lekciju iz izvrtanja pivkana :)))

  6. Mogu da svršim u prvih 26 sekundi seksa. Talenat, jebiga!

  7. Mogu da ne jebem 16 godina!

  8. Da ne spavam vezano skoro nedelju dana.

    Da vežem nerazveziv čvor.

    Da ubijam u pojam. O leševima brinu nadležni.

  9. Imam talenat da nemam neki poseban talenat.

  10. Mogu da stavim čašu piva na stomak, k'o da je na astalu. Opaaaa!

  11. Mogu da jedem staklo i pesak. Kao mala sam se davila u tome.

  12. Mogu da podrignem kad hocu, mogu da pomeram nozdrve, obrve, i usi(pa lici da pomeram celo) i mogu jezik da uvrcem

  13. Mogu ceo dan da jedem govna a da se drugome smuči B-)

  14. Могу да спавам 18 сати дневно сваки дан :)
    Чек, то и радим :)

  15. Kurd
    Mogu da mogu.

    ehehe

  16. Mogu da ne mogu. To mi je specijalnost. Čak - mogu da neću. Pogotovo da ne želim i da me mrzi. Hahaha Mogu da lažem da ne mogu.
    ;-)

  17. Mogu da stavim čašu piva na stomak, k'o da je na astalu. Opaaaa!

    Lololo, mogu i ja opaaaaaaaaaaa!

  18. Imam talenat da sam los u svakom poslu koji radim. Podjednako.

  19. Могу да причам енглески са лондоским, пекамским, бирмингемским и шкотским нагласком.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.