Prijava

Nemam od Srne...
Makaronac, ovu bi lako prepozn'o...

Данас има толико аматерских голишавих слика на интернету да човјек не зна јесу ли то сисе неке клинке из Америке или родице из Босне.

Не мислим да си лош као аутор, али твоје петљање у све није нимало примјерено. На све имаш коментар, често изнапушаваш људе. Као изговор се улогујеш на свој н-ти профил, да би показао да си ти дуго на Вукајлији?! Шта, то што си дуго овдје, даје ти за право да било кога вријеђаш? Ево, први си одговорио на мој пост и осјетио се прозваним, ја те нисам директно прозвао.

A to je problem. Pa dobro da znam ubuduće.

A ako radijacija ume nekog da iznapušava onda ne znam ko ne ume.
Al da ne dužim i ne zalazim u to jer nije mi gušt sad da se prepucavam. Žurim!

Što se tiče lemaje - devojka se lepo ogradila od svih tih govana i cele priče na veoma fin i kulturan i krajnje ispravan način. Ona možda ima cela 2-3 posta na temi dok vas tu šačica nubara degena je stalno pominjete i naglabate kao da ste bitni. Rekla je svoje mišljenje i tačka. Šta tu nije jasno?
Ne uzimajte na tastaturu imena onih koji nemaju dodirne tačke sa vama.

Nash Bridges

A ako radijacija ume nekog da iznapušava onda ne znam ko ne ume.
Al da ne dužim i ne zalazim u to jer nije mi gušt sad da se prepucavam. Žurim!

Tačno, nit znam nit umem.

Ajmo Milivoje, ajmo Miliovojeeeeeeeeeeeeee!

Mićo, valja-ne valja, ostani-idi, čemu melodrama i priključenija?

Сагнете ми се сви на овој теми, маму вам јебем.

Ovaj iznad je latentni gej

Što se tiče lemaje - devojka se lepo ogradila od svih tih govana i cele priče na veoma fin i kulturan i krajnje ispravan način. Ona možda ima cela 2-3 posta na temi dok vas tu šačica nubara degena je stalno pominjete i naglabate kao da ste bitni. Rekla je svoje mišljenje i tačka. Šta tu nije jasno?
Ne uzimajte na tastaturu imena onih koji nemaju dodirne tačke sa vama.

ovo što kaže neš, ne pada mi na pamet da se ponavljam.

@makaron - izvini, mooolim te, ja sam stavaljala fotke na temi FOTOGRAFIJE vukajlijaša, i to cirka komada 2, a i na ranijim temama tog žanra stavljala sam fotke jednom u 100 godina, i šta ćemo sad? oćeš da mi kažeš da su SVI koji su tamo kačili fotke dobili pejntovan kurac? aj nemoj da jedeš govna....

čekajte sad, jel to ovaj mali degenerik stvarno misli da sam ja nekome slala sise? jel ovde stvarno kruži priča da sam nekome slala sise? jedine sise koje sam ja u životu slala su ove (izvinjavam se modovima, samo u naučne svrhe, skinuću) ali SVAKO ko me zna, zna da to nisam ja jer ni u snu nemam ovakav struk.

edit: skinuta slika da se deca ne bi šokirala

Da, nije to lemaja, ona ima pivski stomak

retko dobre sisurine

i onda se ljudi čude što im vukajlijašice ne kače slike na temu

lemajo ne lazi oovo su tvoje dojke

pa nienna, očigledno je da neki majmuni očigledno misle da jesu, jer kontaju da su tolike face na sajtu (što je neverovatno životno dostignuće), da ribe sa vukajlije jeeeedva čekaju da im zatraže sise! mi se prosto ubismo koja će pre da pošalje što više fotki svojih sisa!

aj ako nije problem slikaj iz drugog ugla, onako, da ti se vidi i faca pa mi pošalji :p

ne kačite više sise, kumim vas Bogom
ovo gledaju i dojenčad
jel treba neko bebče da se povredi kad rokne glavicom u monitor?

vidi je... opet se reklamira sa sisama ccc

ubrzo će i onu sliku u tangama da izbaci...