Prijava

Анђусе лопове сјебо си жељезару смедерево

Menicu bankarsku ili hartiju od vrednosti mu je mogao dati xd

Анђусе Сопрано укино си постере и реакције

a jes lud jebo kosurdu svoju, 2,5 miliona tolko ni andrej vucic ne klepa

Vesti na pinku, prilog o Anđusu - pobeda jebena.

А најјача фора је што му је лова требала за летовање. Сад ћу да пробам да дефинишем то.

Ма нема шансе. Како да потрошим 30.000 евра на летовање? Једино да летујем 3 месеца и да сам сваки дан на дрогама и курвама.

mozda su mu ovo platili da pristane da ga diskredituju jos je on time dobio i imidz opasnog momka

Ма нема шансе. Како да потрошим 30.000 евра на летовање? Једино да летујем 3 месеца и да сам сваки дан на дрогама и курвама

Ubi se

nisam pratio ovo jel pise negde na koji je to nacin andjus reketirao biznismena?nesto tipa:daj mi pare ili cu da prenesem mentalnu bolest tebi i tvojoj deci

nisu sva letovanja paralija sa konzervama nareska i girosom.za to je i 100 evra dosta.
verujem da mozes u nekom zajebanijem letovalistu potrositi 30 soma iz dosade za pola dana.
a aranzmani.ako se na to misli mogu da budu koliko hoces.

pa jeste da moze da se potrosi i mnogo vise para ali ja sumnjam da je andjus neko ko trosi 35k eura za letovanje.ma ovo zdrav razum ne moze da razume.kad andjus i vucic zakomplikuju tu razum nema sta da trazi

https://s16.postimg.org/9hcx2s4md/19598552_1428694777225151_7091209731145667488_n.jpg
znaci biznismen mu dao vec 650 i kad mu je ovaj trazio jos 30 njemu prekipelo pa pozvao policiju.mora da napravimo nasu verziju serije house of cards, kakve bi tu zavrzlame bile

Mnogo puta su ljudi napisali da Informer treba zasuti osiromašenim uranijumom, al kad sam čuo ovog naratora na klipu gde Anđus broji pare, po prvi put je i meni prekipelo

ahaha dragaj j vucicevic i dana white dva najgnusnija ziva bica ukljucujuci i sve zivotinje