Prijava

А дилдо га као нема у торбе!

http://i.imgur.com/lo0p1rA.png Eto taj pezos je bar izliječio frustracije , a ti idalje kiptiš u sebi i jedino što smiješ da napišeš je ne jedi govna , pa da ispadne da si opušten , a u stvari ti dlake s glave padaju.A taj pezos javi li mi se negdje uživo svaku kost ću mu polomit , kao i onom napaljenom debilu daretu.A tebe neću , nekako si mi gotivan tako opušten :*

XAXAXAXAXAXAXA

Гола говна сви до једнога.
Било би фино да сниме заједнички клип како блајве једни другима и онда самоубију мацолама.

пољубиш ми мог!

Dare kretenčino jedna bez života , EVO RECI MI OVDJE KONAČNO , KOJI JEBENI PROBLEM IMAŠ SAMNOM?JELI MOJE GODIŠTE MOŽDA OSNOVA ŠTO ME TOLIKO MRZIŠ?POREMEĆEN SI U GLAVI , I ODJEBI SA TEME KOJA JE NEVEZANA ZA TVOJ MENTALNI POREMEĆAJ.DEBILU MALOUMNI , UBIJ SE.

Зависи каки су влогери, гледам овог Носталџиа Критика, он је добар влогер који је од тога направио мали бизнис, постао је један од познатијих критичара филмова.

Даре имам осећај да те овај бољо баш и не готиви!

Зависи каки су влогери, гледам овог Носталџиа Критика, он је добар влогер који је од тога направио мали бизнис, постао је један од познатијих критичара филмова.

Jel to neki naš ili strani?

Ma voli me, samo se zeza. :)

Ma voli me, samo se zeza. :)

Volim te ko hitler jevreje.

Gledala sam do kraja šta ima u njenoj torbi.

Cika bolja, koje si godiste?

Страни, Американац, бољи су ови страни влогери, већи избор.

Gledala sam do kraja šta ima u njenoj torbi.

Јел извадила дилдо ил није?

Cika bolja, koje si godiste?

Kakve veze moje godište ima sa ovom temom?Pitaj u inbox pa ti možda odgovorim.

Страни, Американац, бољи су ови страни влогери, већи избор.

Naravno da jesu , američka djeca navikla da im je sve servirano , imaju kameru , ps4 , jedna američka plata je ko 10 srpskih.Ko ne bi bio dobar pored takvih uslova.

пољубиш ми мог!

uteram ti smoki! ahahahahahah

у киту ме цоки!