Prijava

big bad wolf auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Boljo oće da te obezglave ovi dušmani iz dukljanskog kartela

Jadan ti dilane koliko si jadan , kako te više ne smori da mi posvećuješ toliko vremena?Kad si mali otkačeni retard kojeg niko ne voli , pa nađeš spas u kompjuteru...Ja tebe uopšte ne mrzim , ne bavim se toliko tuđim životima , posebno ne onim ljudima koje ne poznam.Evo ti smiren i poučan odgovor

"Uvedi toliko vremena u svoj razvoj , da nemaš vremena da kritikuješ druge"
Beogradski Sindikat

Hola Chica Bolja. Buena gujsca

Naravno da jesu , američka djeca navikla da im je sve servirano , imaju kameru , ps4 , jedna američka plata je ko 10 srpskih.Ko ne bi bio dobar pored takvih uslova.

Не баш, једноставно има више људи који се тиме баве тамо, размишљају како да деле идеје и смишљају концепте иза сцена па имаш вечег избора. А за то ти не требају паре више но овде.

Не баш, једноставно има више људи који се тиме баве тамо, размишљају како да деле идеје и смишљају концепте иза сцена па имаш вечег избора. А за то ти не требају паре више но овде.

Njima je prednost i to što pričaju svjetskim jezikom , pa ih razumiju i ljudi van Amerike.A i da ne razumiju kolika je Amerika , dovoljna je.Tamo ima svakakvih budala koje sve interesuje , a i njihovi ljudi nisu u fazonu kao naši da te zajebavaju ako snimaš.

Tamo ima svakakvih budala koje sve interesuje , a i njihovi ljudi nisu u fazonu kao naši da te zajebavaju ako snimaš.

Јел' има код нас влогера који су се бавили неким паметним темама типа историја, наука а не прављене сендвича?

Ahahahah jos vukajlija nije skroz otisla u kurac dok ima ovakvih sukova. Lololo

AHAHAHAHAAAAHAHAHAHA!!!!

Ahahahah jos vukajlija nije skroz otisla u kurac dok ima ovakvih sukova. Lololo

Pošla je u kurac otkad se 2/10 generičan fotošop šuk može smatrati dobrim.

Dilan sukno pod precku.

Jebote, ja sam do pre fazon minut mislio da su ''vlogeri'' u stvari nakaradno napisan naziv za ''blogeri'', kao fazon dušvani-dušmani.
fala ti čikaboljo na ovoj informaciji, da ne bih ispao šaban kad napišem nekom blogeru u komentaru ''popušiš mi kurac vlogeru'' ili taj neki fazon