Prijava

Guma, lanci... Čekaj, ne... Bicikl je u pitanju, bicikl :)

rodi mi zena sina, razumete li to, ja umrem od starosti, sin dobije sina ili cerku i on umre, posle sto godina dolazi moj praunuk, putuje kroz vreme i ozivi me kaze deda zivjeli

deda, na šta si najponosniji u životu

deda vadi iz škrinje staru neuramljenu sliku, na slici četiri identična kadra eskima koji tera decu da ulegnu

Flipse koji si kurac moj uopšte oživeo ovo govno od teme, mogla je lepo da ostane mrtva i zakopana, a ne da dobije novu turu kvazifilozofiranja o glupostima.

Радјард Куплунг
deda, na šta si najponosniji u životu

deda vadi iz škrinje staru neuramljenu sliku, na slici četiri identična kadra eskima koji tera decu da ulegnu

Ahahaha ovo je level više

Evo me Prove, jebo me posao, nemam kad da se opustim ko čovek i poigram se sa prestolonaslednikom ili da zaleim malo na sajtu.

Kvazifolozofiranje o glupostima..a ne mozes imati 8 aktivnih tema o fudbalu i po 1 o filmovima i serijama, koga boli glava od ovog nek zaobidje..

deda vadi iz škrinje staru neuramljenu sliku, na slici četiri identična kadra eskima koji tera decu da ulegnu

Kakve tebi stvari padaju na pamet :)

postoji li neki nacin da se ospori paskalova opklada? jer jebote ako ne dobijam nikakvu nagradu na kraju zivota kad umrem, pa pocecu da otimam bez ikakvih barijera i zadovoljavam na najbolji moguci nacin svoje potrebe, jer ionako je onda sve besmisleno u tom slucaju, pogotovo kategorije kao sto su moral i empatija. Zato mi nisu bas najjasniji ovi ateisti koji sa sigurnoscu tvrde da bog ne postoji, ne u smislu sto oni kao tvrde nesto, nego kako su tako pasivni, a znaju sa sigurnoscu da posle smrti nema nicega

a svi vernici su u osnovi verujuci zbog licne koristi u smislu vecnog spasenja, bez obzira na razlicita poimanja boga, i razlicitih intenziteta verovanja, tako da je i to smesno poprilicno. Fora je sto kod fundamentalnih vernika dokazima da bog ne postoji ne mozes nista da promenis, dok izrazite ateista mozes da poljuljas..

sto pisem ovo. U petak prosli izadjem i dok sam cekao taksi neka dobra picka pade na ulici ja pritrcim da joj pomognem da ustane, pa smo posle malo pricali i ona me pita jesi se ti kad onesvestio, ja joj odgovaram da jesam u crkvi jednom i nikad vise

sto pisem ovo. U petak prosli izadjem i dok sam cekao taksi neka dobra picka pade na ulici ja pritrcim da joj pomognem da ustane, pa smo posle malo pricali i ona me pita jesi se ti kad onesvestio, ja joj odgovaram da jesam u crkvi jednom i nikad vise

Stvarno? Ili je to bio upad?

Izijem je apsolutno na svakoj temi najzanimljiviji za čitanje, neverovatno :)

Kako Biblija podsjeća na neke stare istočnjačke religijske knjige.

Kad kažem stare mislim na dosta pne. A kad kažem istočnjačke mislim na hindu. Poenta se mogla uhvatiti. :)

Иначе не бих постовао да ме Пазл није призвао, само да се зна.

Стари Завет је скуп текстова који су настајали и који су прерађивани вековима. Неке од прича имају корена у сродним традицијама, али то не значи да су Јевреји од некога преписивали, већ да је то једноставно записана каснија традиција (Јевреји су били само део огромне семитске заједнице, тако да деле доста са Месопотамијом, поготово са регионом око Вавилона због оног фамозног ропства, јелте).

Да има хиндуистичких утицаја на Стари Завет, тешко. Хиндуизам припада комплексним политеистичким религијама и његови религијски концепти су у потпуности другачији од Јеврејских.

Jebala vas religija, danas sanjam kako se svađam s nekim Englezom, na engleskom, on mi dokazuje da ne postoji Bog, ja njemu da postoji, a malo-malo pa moram da upotrebim neke egzotične glagolske konstrukcije da bih bio precizan, jer su nekakvi sofisticirani argumenti, i onda još zapenio, a moram da pazim na slaganje vremena. I onda mi sleti neka muva na čelo, i ja mu kažem: If there was no God, this tiny fly wouldn't have had enough essence to exist. A lik mi se zaleti i nabode me onako bosanski glavom u čelo, ubije muvu i mene dole baci na pod. Pokušavam da ustanem, a u stvari se budim, a polusnu mislim, joj, što se baš sad budim, kad bih sad nastavio da sanjam, najebo bi mu se mile mame. I onda shvatam da je to što sam pomislio nezgrapna srpska gramatička konstrukcija koja pokušava da sledi obrazac ove engleske sa muvom, ali da ne može, jer je muva mrtva, i nema Boga. I tu se sasvim budim.
Čista filozofija.

Pokušavam da ustanem, a u stvari se budim, a polusnu mislim, joj, što se baš sad budim, kad bih sad nastavio da sanjam, najebo bi mu se mile mame

Misliš futur perfekat "Kada se probudim jebo sam ti mater"?

B92: Revolucionarno otkriće: Pronađen najstariji predak čoveka http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=01&dd=30&nav_id=1225629

74 komentara vodećih naučnika i teoretičara teologije

Ma milijardu godina, kad lupe ovako nesto, bacio bih peglu.... ne znaju da povezu ko je ziveo pre 10.000 godina, a tripuju ljude sa milionima godina
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (master of puppets, 30. januar 2017

ja vecu glupost nisam skoro cuo, 1mm a oni smatraju koliko je star, ma jok, 3 milijarde godina je star
(ivan, 30. januar 2017 21:47)

Ovo je vrhunac gluposti i biće ismejan u naučnim krugovima a uskoro će se i videti zašto.

I posle verujes u boga i neku tamo religiju :D