Prijava

Posto joj "nista" nece trebati, kad se steknu uslovi za povratak mozemo da joj prinudno ponudimo svoje vredne ruke da operemo kucu i dovedemo dundjerski u red. Onda naravno i da donesemo ponesto za useljenje, sigurna sam da neki i dalje cuvamo servise za rucavanje od svadbe.

Definitivno. Imaće ful ekipu.

Џелимире, је л' макар добро његови?

kad se steknu uslovi za povratak mozemo da joj prinudno ponudimo svoje vredne ruke da operemo kucu i dovedemo dundjerski u red. Onda naravno i da donesemo ponesto za useljenje

Da, može!

To će sredimo, šrafcigera i izolir trake imam na pretek.

Nego Putine daj adresu gde si.

Rezigniran PVT-om koji sam dobio od Natnat sa pitanjem da li trolujem sa postom gde tražim pomoć od vas inernet dušebrižnika za postradale sugrađanke obratiću se svima vama ovde na temi javno:

Šta se čudiš sad, kad započinješ post sa "Ja se zovem Dejan"

Nisam ni čitao temu ni ko je postovao ni ko bi mogao da me zna ili ne.
Da sam tražio pomoć za sebe da li bi me i tada pitala da li trolujem?! Eto, treba mi pomoć! Hoćeš molim te da mi pošalješ pomoć da nadoknadim 3 praseta, 40 pilića, 1 zamrzivač sandučar, 60 ari kukuruzom zasejanog i 120 ari pšenice!? Zajebi sad dve starice, vukajlijašu je potrebna pomoć. Vukajlijašu koji je došao na ovaj sajt da se zabavi i skrene misli sa materijalne katastrofe koja je zadesila njegovu porodicu. Ali ne ja trolujem! Ja se zajebavam! Poplava i dalje traje, nastavlja se u medijima i internet sajtovima ali prelivaju govna patetike a ne voda.
SVAKA ČAST NA EMPATIJI! TO JE DIVNO! SVI STE VI VELIKI LJUDI! HVALA VAM ŠTO SE OSEĆAM K'O GOVNO JER NEMAM! POMOZITE MI DOBRI LJUDI JER SAM NESPOSOBAN SAM SEBI DA POMOGNEM SA SVOJIH DESET PRSTIJU!
E pa ljudi budite i pomozite:
200-58910740-56
Dejan Tadić, Omladinska BB 15220 Koceljeva
0605294521

Dobro su njegovi valjda, i kaze da mu ne treba pomoc...

I porucuje da se necete resiti Skocimisa poplavicom, picke medatorske!!!!

Samo neka kaže Skočko koga da banujem i odma ide ban.

Poslao mi pbt sad skocko, kaze banuj rasnog :)

|Triler| je takođe iz Obrenovca. Sad mi napisa.

Скочку је најебала радња у граду, али је са станом све у реду колико сам ја видо кад је Огњетина био на чету.

Poslao mi pbt sad skocko, kaze banuj rasnog :)

Regulisano.

deki jebote, tema je otvorena da izađemo u susret ljudima sa sajta ako malo možemo, svi koji mogu već daju za sve ostale, nikom nije cilj da baš tebe uvredi

Jebac, kaze da mu je sve poplavljeno, ali kaze da ne treba pomoc...

SVAKA ČAST NA EMPATIJI! TO JE DIVNO! SVI STE VI VELIKI LJUDI! HVALA VAM ŠTO SE OSEĆAM K'O GOVNO JER NEMAM! POMOZITE MI DOBRI LJUDI JER SAM NESPOSOBAN SAM SEBI DA POMOGNEM SA SVOJIH DESET PRSTIJU!

A zašto bi se osećao kao govno? Jednostavno je, niko ne može ovde napamet da zna kome je potrebna pomoć, a verujem da je svako od nas već na neki način pomogao koliko je mogao ljudima koje ne poznaje. Svako ima i prijatelje ili poznanike koji nisu sa Vukajlije i takođe je za njih zabrinuti takođe pomaže koliko može.
Gde je patetika u tome što svako želi da pomogne i zabrinut je i za svoje online prijatelje.
Zato je napravljena ova tema.
Na pvt sam ti takođe rekla da napišeš konkretno šta je tim ženama potrebno zbog onih koji nisu u mogućnosti da uplate novac i da ćemo na VOS doneti bar garderobu svojih baka i lekove koje možeš da odvezeš u Koceljevu prvom prilikom.
Rekli smo da ćemo svi pomoći koliko smo u mogućnosti, jbg deky...

Haha. Da se malo nasmejem iako mi nije do smeha. Ne mogu da prestanem da mislim o svemu tome,i o tim nesrecnim ljudima, pokusav kao da ucim al na minut rifresuem
Ove tri teme.

Bruce
deki jebote, tema je otvorena da izađemo u susret ljudima sa sajta ako malo možemo, svi koji mogu već daju za sve ostale, nikom nije cilj da baš tebe uvredi

Da li bi tebe uvredilo da te pitam da li troluješ na temu stradanja svojih sugrađana?

Dobro Deki rešićemo.

Deki je zaključao temu realno.

hajde ti marš na učenje, ti ćeš dočekati da nam bude bolje, pusti nas matore da se upljujemo pričom dok nam proteze ne poispadaju