Prijava

У праву је Деки јбг и мене би погодило. Али ајде сад, било па прошло, немојте се препирати. Чупави имаш моју подршку, издржи маћорие, проћи ће ово :*

Deky, nije mi bila namera da te uvredim, znaš me toliko. Izvinjavam se.

Triler je trnutno u Mislođinu, sa sestrom i zetom. NJegova gajba je na 6. spratu, tako da nije potopljena, ali sestrina jeste, tako da će biti i tamo možda potrebna radna akcija.

Stavi žiro u prvi post brus
EDIT i telefon

E do jaja, eto i Skočko se javio, svi moji omiljeni džabalebaroši živi i zdravi, ito je nešto.

A za pomoć što da ne, pomoćemo kolko se može, može neka kinta a eto dajem sad od prvog otkaz na poso pa će biti vremena ko šaše jer drugi garant neće tako skoro. Mogu da bacim glet, može i malter ako me podmažu kojim zidarskim, krečenje jašta, mogu i nešto nameštaja da sklopim ako treba, sredim elektriku... alata uglavnom imam, eto.

... samo prvo da vidim kome pomažem i ko još pomaže jebli vas i ordeni i menjanje nadimaka da vas jebli.

Na pvt sam ti takođe rekla da napišeš konkretno šta je tim ženama potrebno zbog onih koji nisu u mogućnosti da uplate novac i da ćemo na VOS doneti bar garderobu svojih baka i lekove koje možeš da odvezeš u Koceljevu prvom prilikom.

Sad sam to video, iznervirala si me da sam se tresao...
Ne treba njima ništa, čuo sam se sad sa ocem već su dobile nekakvu pomoć, nemam pojma, ne treba ni meni pomoć, došao sam ovde sa drugim ciljem a ne da iskam, nema veze...

хааххаха петиција

треба бити оперисан од мозга да би мислио да ће неко дати то избеглицама

Ништа те не кошта. Уосталом нису то избеглице, њима сигурно не би дали.

Kaka kurac peticija. Otvori im stan i pusti ih unutra. I dovedi novinare kada ih budu iseljavali. Tako se to radi.

Triler je trnutno u Mislođinu, sa sestrom i zetom. NJegova gajba je na 6. spratu, tako da nije potopljena, ali sestrina jeste, tako da će biti i tamo možda potrebna radna akcija.

Ja sam do četvrtka na odmoru, ne znam kolika je voda tamo i da li se povlači, pa ne verujem da već može da se sređuje. Onda možda tek za vikend ako se osuši.

Evo ovako, videla sam se sa Lavi, ona je ok, koliko je to moguće, pozdravila vas je sve.
Njeni su krenuli da se evakuišu iz tog sela gde su na bezbednije mesto, tako da je i tu malo odahnula.
E sad, Lavi kao Lavi, neće da kaže da joj treba nešto, ali činjenica je da će joj novac trebati...
Ona više nije u Pioniru, snašla se za smeštaj, to joj nije potrebno za sada.
Ako može neko da da predlog kako je najbolje da skupimo ko koliko može, ja tu pametna nisam, da li da se nalazimo pa keš na ruke ili negde da uplaćujemo...

I da, nije se čula sa Dankanom, nema njegov broj...

Nato i Marso poslo sam vam broj. Šinite poruku ako nešto izorganizujete il ako nešto bude.

Putine daj adresu u pvt za lekove ove.

daj za pocetak moderatori odaberite im nesto lolo

Dzoni odbanuj rasnog ti napisao u razlog a nisi ga odbanovao. Kad odbanujes obrisacu ovaj post.

U lebtejebo ja otišao do bloka da overim treba li ljudi za nasip i zaboravio. Samo sam razlog napisao, a nisam ga odbanovao.

Немој да га одбанујеш, нека се још мало кисели.