Prijava

Javno pozivam da prihvate ulogu moderatora na sajtu:

dobra_losha_zla
shiva
iva98
Lola
iSharky
NesaDeBeli
Che-Vu
zyclon
Gvozdenovic

Neka u ovoj temi odgovore ako pristaju a oni koji sa ovog spiska nemaju uloge mogu da napišu koju bi želeli da im stoji pored imena.

Čestitam dobitnicima, ostalima više sreća drugi put, a biće toga ihahaj, ništa ne brinite... :)

Wow, kakva počast, a jel' ćemo da dobijemo i Milku od 300g sa lešnicima kad nam popada šećer od posla :D
A jel' mogu da dobijem još neku ulogu pored ove i kožnu fotelju? :D

Odgovor je Da, želim da budem moderator umesto moderatora, daću i časnu pionirsku ako treba.

Sa zadovoljstvom prihvatam.
Naravno, pocinjem rad od sutra, kao sef. Kupite me od kuce oko 10 ujutro. Kad dodjem u kancelariju, cekace me kafa, bela, sa jednim i izbor krofni. Obracacete mi se sa "gazda".

Naravno! I velika mi je cast. Hteo bih i ulogu, smislim pa javim.

hahahahahahahahahahahahah pa šta bi? predomislio si se kaizene? al' 'ajd', nisam ja tolika guska i pristajem da ti pomognem... :) e, a ulogu kad smislim javljam, samo ja prvo malo da se saberem, drugu noć već ne spavam, na znam za sebe...

Smislio sam ulogu!
Bicu "Gospodar noći"!
BUAHAHAHAHAHAHA!!!

I ja glasam za selenijum.

Poslednja aktivnost: 18.09.2008.

Već ima dovoljno slabo aktivnih moderatora. Sada trebaju oni drugi :)

Ja sam zaova Milke Canić.

Sta ce vam ovoliko modova?

surova neophodnost. bice sigurno i kolateralne stete, kao i u svakoj revoluciji, al jebiga, mislim da vredi...

e da, počinjete sutra.

Al` se ovde svašta izdešavalo dok nisam bila tu. Na kraju sam htela i da mi obrišete profil, pa nisam imala srca da napustim Vuku, posle 6 meseci na sajtu :)
Ok, prihvatam ulogu moderatora, a za ulogu... Malo da razmislim, pa javljam.

Ovako, uloga: Hip-Hop promoterka.

Vau, svaka čast! Ja sam još daleko od toga... :(

Silvija, ako se potrudiš bićeš i ti jednog dana moderator umesto modaeratora.

Toooo! Svim novim modovima želim jednu vruću dobrodošlicu! :-)))