Prijava

Kaizen doveo nove moderatore... I to bas danas na povratak Abraxusov. Slucajnost?
Nova era Vukajlije je pocela... Sta donosi, niko ne zna. :odlazi u mrak:

Donosi pseudo-intelektualne bahanalije :D

@lithium: da ne veruješ!!

SVIM NOVIM MODOVIMA ŽELIM HOT!

I novi moderatori, a naročito moderatorke, žele tebi hot!

HOT OR NOT!?!?!!?

Ja nisa moderator, ali i ja zelim hot.

dižem na vrh.
(kako bi se iSharky i NesaDeBeli izjasnili... kaizen nek kaže koliko još traje ponuda)

Sram vas i stid bilo....nema me neshto kratko i odmah me odjebete....ccc.... :D
Ne brinite se nishta, eto mene uskoro opet k vama... :D

Tata Kaizene, sa zadovoljstvom prihvatam ulogu moderatora. Pored nicka neka mi stoji Vrac Plemena Vukajlapaca. C je tch. Na tudjem sam kompu pa on nema srpsku tastaturu.
Od nedelje se kacim na bezicni internet pa ce mo se vise druziti.
Pozzzz svima od NeseDeBelog

sta sta sta ovaj se ponovo vratio PA DALI JE MOGUĆE ponovo će da bude polubog ovde :)

osećam da će biti veliki duel izmedju Kurd-a i Abraxus-a

Abraxus je dobar, ali kurd je bolji.

Ja bih volela bas da popricam preko ceta sa Abraxusom.:D
Videce se koji je od njih dvojce bolji na temi Rekorderi i fenomeni vukajlije.Mogu otvoriti takmicenje i reci im u cemu ce se takmiciti!Naravno ako prihvate.:D
Mogu tako da uvodim polako duele u moju temu.
Danas sam bas produktivna!:D

AAAAAAAA u levom uglu fatasični KKKKKKKUUUUUUUDR UUUUUU desnommmm ugluuu nepobedivi ne salomivi duhoviti AAAAAAAAABBBBBBRRRRRXXXXUS :)

Da tako nesto u tom stilu.Postaklo me je to vecito pitanje na to da u Rekorderi i fenomeni Vukajllije otvorim novu disciplinu DUEL.Pogledaj u toj temi ako zelis vise da saznas.

Zasto, umesto iSharki-ja koji vise nije na sajtu aktivno ne ubacite echinacea (rockangel), ako je neko zasluzio, to je ona.

iSharky nije na sajtu od 23.9. Otkud znaš da se neće vratiti?
Mislim, što se mene tiče, mogu oboje da budu, ali mislim da u svakom slučaju ne bi bilo fer prema iSharky-ju da neko UMESTO njega "upadne".

isam mislio uopste nije aktivan.Mislio sam, nije toliko cesto na sajtu, pravi velike pazue, a za moda bi trebalo neko ko je redovniji...